Szymon Karolczyk (4-2) zmierzy się z Błażejem Majdanem (2-4) na AFN 11!

Żołnierz Wojsk Obrony Terytorialnej – Szeregowy Szymon Karolczyk po raz kolejny będzie miał okazję zaprezentować swoje sportowe umiejętności kibicom Armia Fight Night.  Reprezentant klubu Ankos MMA trenujący pod okiem Andrzeja Kościelskiego ostatnio dzielił plac boju z Michałem Dominem na gali KSW 63 – po walce na pełnym dystansie musiał uznać wyższość swojego rywala. Warto tu jednak nadmienić, iż wziął pojedynek na 10 dni przed galą i mimo krótkiego okresu przygotowań zaprezentował się bardzo dobrze. Karolczyk pod sztandarem AFN przegrywał z Adrianem Kępą (AFN 9), wygrywał natomiast z Kamilem Czyżewskim (AFN SE) – oba te pojedynki zakończyły się decyzją sędziów. W swojej zawodowej karierze mierzył się także z Adrianem Szybą, Miłoszem Wąsikiem oraz Dawidem Gałęckim – wszystkie te walki wygrał, w tym dwie już w pierwszej rundzie.

Rywalem Karolczyka będzie Błażej Majdan – Szeregowy 1. Batalionu Strzelców Podhalańskich, trenujący pod okiem Kamila Lamczyka i Grzegorza Bigonia w Wojskowej Sekcji Walki w bliskim kontakcie „Podhalańczyk.” Ostatni pojedynek stoczył 2 lata temu – jego rywalem był Jan Siroky na gali Octagon FC 5. Walka ta zakończyła się jednak na niekorzyść Majdana, natomiast Andrey Korolev i Lasha Jiquiri to zawodnicy, z którymi wygrywał Szeregowy Majdan.

Czy długo niewidziany Majdan zdoła pokonać Karolczyka, który po raz piąty w tym roku wejdzie do klatki? O tym przekonamy się już 5 listopada!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

PaulPGR

Shark Fights
Welterweight

1,248 komentarzy 2,466 polubień

Gość przegrał z Sirokym - zawodnikiem który jest po prostu tragiczny, ma ujemny rekord... no to Karolczyk pewnie po zwycięstwo.

Odpowiedz polub