Antun Raćić (23-8-1) zawalczy o pas wagi koguciej na gali w Zagrzebiu

Na oficjalnej stronie internetowej KSW pojawiła się informacja o tym, że Antun Raćić (23-8-1) zawalczy o pas wagi koguciej na gali w Zagrzebiu. Do wydarzenia dojdzie 9 listopada, a w walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego (12-7) oraz Erko Juna (3-0).

Antun Raćić KSW 51

Antun to bardzo doświadczony zawodnik. Na swoim koncie ma już 32 zawodowe walki oraz jest sklasyfikowany na 3 miejscu w Europie według portalu Tapology w wadze koguciej. Serb w KSW stoczył już 4 pojedynki w tym dwa razy mierzył się z Pawłem Polityło i wygrywał niejednogłośną decyzją. Wcześniej walczył głównie dla organizacji M-1 oraz Superior FC.

Możliwym rywalem dla ”Killera” jest Damian Stasiak (11-6), który już dużo wcześniej wyrażał chęć zakontraktowania w polskiej organizacji. Tak naprawdę ”Webster” byłby dobrą opcją, gdyż waga do 135 funtów w KSW nie jest bogata w zawodników. Nie zapominajmy także o Filipie Pejiću (14-2-2), który niegdyś w UFC występował w wadze koguciej i co prawda przegrał ze Stasiakiem, ale w Lublinie pokonał Filipa Wolańskiego.

3 KOMENTARZE

  1. RED załatw kilku jugoli po taniości. Robi się. A tego najważniejszego, świadka ze ślubu ni ma 🙁

  2. "na 3 miejscu w Europie według portalu Tapology w wadze koguciej."No chyba Was pojebało. Jak sobie włączyliście ranking Europe Eastern, czyli wschodnia Europa, to tak, jest trzeci 😀 Albo w Europe Western. Ale w Europie? https://www.tapology.com/rankings/current-top-ten-bantamweight-mma-fighters-135-poundsWchodzimy tutaj i widzimy Europejczyków.1. Petr Yan2. Nathaniel Wood3. Brett Johns4. Said Nurmagomedov5. Merab Dvalishvili6. Rustam Kerimov7. Khalid Taha8. Abdul-Rakhman Dudaev9. Magomed Magomedov10. Jack Shore11. Oleg Borisov12. Timur Valiev13. Taylor Lapilus14. Tom Duquesnoy15. Manel Kape16. Ru Denis Lavrentyev17. Muin Gafurov18. Kairat Akhmetov19. Umar Nurmagomedov20. Davey GrantTo jest europejski ranking Tapology.  Nie ma tu Racicia. Przestańcie ludziom wkręcać nieprawdę. Poza tym, powoływanie się na ranking Tapology to Patology.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.