Antun Raćić (23-8-1) zawalczy o pas wagi koguciej na gali w Zagrzebiu

Na oficjalnej stronie internetowej KSW pojawiła się informacja o tym, że Antun Raćić (23-8-1) zawalczy o pas wagi koguciej na gali w Zagrzebiu. Do wydarzenia dojdzie 9 listopada, a w walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego (12-7) oraz Erko Juna (3-0).

Antun Raćić KSW 51

Antun to bardzo doświadczony zawodnik. Na swoim koncie ma już 32 zawodowe walki oraz jest sklasyfikowany na 3 miejscu w Europie według portalu Tapology w wadze koguciej. Serb w KSW stoczył już 4 pojedynki w tym dwa razy mierzył się z Pawłem Polityło i wygrywał niejednogłośną decyzją. Wcześniej walczył głównie dla organizacji M-1 oraz Superior FC.

Możliwym rywalem dla ”Killera” jest Damian Stasiak (11-6), który już dużo wcześniej wyrażał chęć zakontraktowania w polskiej organizacji. Tak naprawdę ”Webster” byłby dobrą opcją, gdyż waga do 135 funtów w KSW nie jest bogata w zawodników. Nie zapominajmy także o Filipie Pejiću (14-2-2), który niegdyś w UFC występował w wadze koguciej i co prawda przegrał ze Stasiakiem, ale w Lublinie pokonał Filipa Wolańskiego.

7 KOMENTARZE

 1. RED załatw kilku jugoli po taniości. Robi się.

  A tego najważniejszego, świadka ze ślubu ni ma 🙁

 2. "na 3 miejscu w Europie według portalu Tapology w wadze koguciej."

  No chyba Was pojebało. Jak sobie włączyliście ranking Europe Eastern, czyli wschodnia Europa, to tak, jest trzeci 😀 Albo w Europe Western. Ale w Europie?

  https://www.tapology.com/rankings/current-top-ten-bantamweight-mma-fighters-135-pounds

  Wchodzimy tutaj i widzimy Europejczyków.

  1. Petr Yan

  2. Nathaniel Wood

  3. Brett Johns

  4. Said Nurmagomedov

  5. Merab Dvalishvili

  6. Rustam Kerimov

  7. Khalid Taha

  8. Abdul-Rakhman Dudaev

  9. Magomed Magomedov

  10. Jack Shore

  11. Oleg Borisov

  12. Timur Valiev

  13. Taylor Lapilus

  14. Tom Duquesnoy

  15. Manel Kape

  16. Ru Denis Lavrentyev

  17. Muin Gafurov

  18. Kairat Akhmetov

  19. Umar Nurmagomedov

  20. Davey Grant

  To jest europejski ranking Tapology.  Nie ma tu Racicia. Przestańcie ludziom wkręcać nieprawdę. Poza tym, powoływanie się na ranking Tapology to Patology.

 3. Myślę,  że Stasiak to pewniak. Ostatnio był gościem w programie "Loża Sportowa" czy coś w tym stylu, gdzie powiedział,  że na początku listopada zawalczy w dużej organizacji z zagranicznym zawodnikiem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.