Walka wieczoru UFC Vegas 8 odbędzie się na dystansie 3, nie 5 rund. Były pretendent do tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej, Anthony Smith zmierzy się wtedy z Alexandarem Rakiciem. Gala odbędzie się 29 sierpnia w UFC Apex w Las Vegas. Początkowo walką wieczoru tej gali miało być starcie Zabita Magomedsharipova z Yairem Rodriguezem, lecz zostało kolejny raz anulowane. Informację potwierdziło MMA Fighting.

31-letni Anthony Smith (33-15 MMA) ostatni raz widziany był w klatce 13 maja kiedy doznał dotkliwej porażki w walce wieczoru z Gloverem Teixeirą. Smith opuścił klatkę z ciężkimi obrażeniami, w tym brakiem zębów które zostały mu wybite w klatce przez Brazylijczyka. Była to jego druga przegrana w ostatnich pięciu starciach. Amerykanin zwycięsko wychodził z pojedynków z Volkanem Oezdemirem, Shogunem Ruą oraz Rashadem Evansem.

Jego przeciwnik, Rakić (12-2 MMA) będzie chciał się odbić po przegranej przez niejednogłośną decyzję z Volkanem Oezdemirem. Przed grudniowym starciem, Rakic wygrał 12 walk z rzędu w tym 4 w UFC pokonując między innymi klasyfikowanego w rankingu wagi półciężkiej Jimmiego Manuwe.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.