Anthony Rocco Martin (MMA 17-6) w czerwcu ubiegłego roku wypełnił kontrakt z największą organizacją na świecie. Teraz okazuje się, że 31–latek rozstał się z UFC, zostając wolnym agentem. O wszystkim poinformował portal amerykański portal MMA Junkie.

Do całej sytuacji postanowił odnieść się sam zainteresowany, który wydał następujące oświadczenie:

Nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość. Zajmuję dwudzieste drugie miejsce w rankingu Tapology. Czuję, że zbliżam się do szczytu swoich możliwości. Nie mogę się już doczekać, aby znaleźć nowego pracodawcę. Chcę dołączyć do organizacji, w której będę mógł rywalizować o tytuł mistrza świata i dążyć do bycia najlepszym na świecie.

Reprezentant klubu American Top Team Atlanta był związany z organizacją UFC od 2014 roku. Pod jej szyldem stoczył aż czternaście pojedynków. Mierzył się między innymi z Demianem Maią czy Beneilem Dariushem. Przez pewien czas był nawet sklasyfikowany w rankingu kategorii półśredniej.

Popularny „Tony” ostatni raz w oktagonie był widziany właśnie na gali z numerem 250, gdzie przegrał z Neilem Magnym przez jednogłośną decyzję sędziów. Co ciekawe, jakiś czas temu miał skrzyżować rękawice z doskonale znanym polskiej publiczności, Davidem Zawadą, aczkolwiek do tego starcia finalnie nie doszło, gdyż wydarzenie zostało anulowane ze względu na pandemię koronawirusa.

Na tę chwilę nieznana jest jeszcze jego sportowa przyszłość. Warto również dodać, że w lipcu przeszedł artroskopię kolana.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.