Organizacja WBO pozwoliła Anthony’emu Joshule oraz Oleksandrowi Usykowi na spokojne negocjacje w sprawie wspólnego pojedynku. Jeżeli panowie nie dojdą do porozumienia, organizacja sama sfinalizuje pojedynek lub podejmie stosowne kroki.

Promotor Eddie Hearn w minionych dniach zdradził, że złożył dobrą propozycję dla obozu Oleksandra Usyka na walkę z Anthonym Joshuą. Grupa promotorska Matchroom Boxing liczy, że Ukrainiec w najbliższych dniach podpisze kontrakt.

Chcemy walczyć z Usykiem — komentuje Eddie Hearn dla iFL TV — chcemy zatrzymać wszystkie pasy, ale mocno ograniczają nas terminy obowiązkowych obron i z pewnością jest to męczące. W ostatnich dniach złożyłem Usykowi dobrą ofertę i myślę, że spotka się z przyjęciem.

Próbujemy dopiąć starcie z Oleksandrem, ale jeżeli się nie uda, to idziemy dalej. Anthony naprawdę chce tego starcia i weźmie je od razu.

Joshua od zawsze podejmuje wszystkich obowiązkowych pretendentów i nie ucieka od obron. Wiele razy z tego powodu musieliśmy stawać naprzeciw zawodników rezerwowych, bo ktoś wypadał z walki, ale takie jest nasze zadanie.

Jeżeli nie dojdzie do planowanego starcia z Ukraińcem, to Hearn ma w rękawie kilka nazwisk.

Możliwe, że podejmiemy Dilliana Whyte’a, bo jest dobrą opcją. Blisko w rankingu jest także Andy Ruiz Jr oraz Luis Ortiz. W tym wypadku możliwe, że znowu polecimy do USA. Tak czy inaczej, na chwilę obecną głównym celem jest Oleksandr Usyk.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Genowefa Pierozek
Genowefa Pierozek

BAMMA
Bantamweight

751 komentarzy 540 polubień

Mam nadzieje ze Anthony pokaze Usykowi ze ciosy w ciezkiej to cus innego... wlasnie jestem po highlitach z kliczko... tam szly petardy. Usyk sie kopytami nakryje...

Odpowiedz polub