Andrzej Kościelski pokazał pracę na tarczach. Słynny trener z klubu Ankos MMA Poznań jest jedną z kluczowych postaci na mapie mieszanych sportów walki w Polsce i jak pokazuje nagranie, cały czas jest w świetnej formie fizycznej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ankosiaki mieli bardzo udany 2019 rok. Osiągnięcia podopiecznych Andrzeja Kościelskiego, zagwarantowały klubowi statuetkę „Heraklesów” w kategorii „klub roku”. Teraz znów walczą o ten tytuł. W 2020 świetnie radził sobie Marcin Tybura, który do bilansu dopisał trzy zwycięstwa w UFC (Greg Hardy, Rothwell, Griszyn). Po dwie wygrane zaliczyli: Piotr Kuberski, Marcin Wójcik oraz Adam Łaguna. Swoje walki zwyciężyli też Daniel Skibiński, Maciej Kazieczko, Hubert Lotta, Dawid Śmiełowski, Arutr Szot – a ze zmiennym szczęściem występy zaliczyli Kamil Oniszczuk oraz Michał Andryszak.

Andrzej Kościelski to jeden z najlepszych trenerów w Polsce. Jego wychowankowie zostali mistrzami w wielu dobrych organizacjach, a on sam aktywnie uczestniczy i organizuje szkolenia oraz obozy treningowe – tak dla swoich zawodników, jak i wszystkich chętnych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikację. Ankos znany jest też z bardzo mocnych zapasów. Trener Kościelski pilnuje, aby każdy zawodnik z klubu, był zaznajomiony z tą płaszczyzną walki.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.