W sobotę pod szyldem największej polskiej organizacji MMA swój inauguracyjny występ zaliczył Darko Stosić. Były zawodnik UFC zdominował Michała Włodarka, nokautując go w drugiej rundzie. Do zwycięstwa Serba w mediach społecznościowych postanowił odnieść się Michał Andryszak, który wyraził zainteresowanie walką z nim w drugim kwartale.

Gratulacje, Darko. Chcę zobaczyć się z tobą w klatce KSW w maju. Ty i ja.

Popularny „Longer” (MMA 22-9) aktualnie przeplata zwycięstwa z porażkami. Ostatni pojedynek stoczył pod koniec stycznia bieżącego roku, kiedy to pokonał Guto Inocente. Pięć miesięcy wcześniej został znokautowany przez Michała Kitę w ich rewanżowym starciu. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego, który słynie z mocnego uderzenia, w maju miał zmierzyć się z Łukaszem Parobcem na Fight Empire MMA, aczkolwiek to wydarzenie zostanie przełożone na bliżej nieokreślony termin ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa.

Na tę chwilę nie wiadomo, na ile realne jest to zestawienie. Z całą pewnością taka potencjalna konfrontacja dostarczyłaby fanom wiele emocji. Warto jednak zaznaczyć, że Stosić w następnym starciu chciałby skrzyżować rękawice z mistrzem wagi ciężkiej KSW, Philem De Friesem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.