Podczas czwartkowego spotkania z dziennikarzami, Paweł Jóźwiak został zapytany o ewentualny angaż Amadeusza Roślika w organizacji Fight Exclusive Night. Prezes FEN tajemniczo odpowiedział na pytanie dotyczące „Ferarriego”.

Nie chcę potwierdzić, ani zaprzeczyć. Na pewno Amadeusz jest bardzo ciekawą postacią, bardzo popularną. Ma też spory potencjał sportowy. Rozmawiamy z wieloma osobami i postaciami stricte sportowymi, jak też freakowymi. Niczego w przyszłości nie można wykluczyć – powiedział Paweł Jóźwiak.

Roślik stoczył pięć walk pod szyldem organizacji FAME MMA. W październiku 2018 roku przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie pokonał Sylwestra Tkocza. W 2019 roku dwukrotnie wyszedł do klatki, jednak decyzjami sędziów przegrał z Dawidem Malczyńskim i Adrianem Polańskim. We wrześniu 2020 roku doszło do rewanżu z „Polakiem”, jednak „Ferrari” został zdyskwalifikowany za użycie nielegalnego kopnięcia. Ostatni raz w klatce Roślij pojawił się w listopadzie 2020 roku w walce na zasadach kickboxingu, jednak na punkty przegrał z Maksymilianem Wiewiórką.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.