Adrian Zieliński nie zrobił limitu wagi piórkowej przed wyczekiwanym rewanżem z Danielem Rutkowskim. Jak informuje organizacja FEN, Zieliński wniósł na wagę 67.2 kilogramów. Tym samym pojedynek traci rangę mistrzowską i odbędzie się na dystansie trzech pięciominutowych rund.

Starcie obu panów ma być walką wieczoru tej gali. Jest to rewanż za walkę na gali Babilon MMA 10, w której zwyciężył Daniel Rutkowski. Stawką starcia na gali FEN 31 miały być pasy mistrzowskie dwóch organizacji MMA w kategorii piórkowej: FEN oraz Babilon.

Zieliński (20-9 MMA) po przegranej z Rutkowskim wystąpił na gali FEN 29, kiedy to ciosami odprawił Danilo Belluardo. Po wygranej w pierwszej rundzie przez TKO, zawodnik ponownie został zestawiony z Rutkowskim (11-2 MMA), czyli obecnym mistrzem dwóch organizacji. Ten po pierwszym pojedynku z Zielińskim walczył dwa razy. Polak wygrał dwa pojedynki na galach organizacji Babilon MMA – obie przez decyzje sędziowskie.

Klub zawodnika, Arrachion Olsztyn zamieścił zdjęcie swojego zawodnika po procesie zbijania wagi:

Jak zwykle nieoceniona i szczera pomoc od Centrum Medyczne MML, dziękujemy🙏🏻🙏🏻 Adrian Zieliński wraca do żywych!! Pit Bull West Coast

Opublikowany przez  

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.