Reprezentant Berserker’s Team Bielsko-Biała, Adrian Dudek stoczy swój pierwszy pojedynek po krótkim epizodzie w największej polskiej organizacji. Jego rywalem będzie Michał Balcerczak. 35 wydarzenie organizacji Babilon MMA odbędzie się 21 kwietnia w Jaworznie.

Dudek (MMA 5-2) miał okazję występować pod banderą takich organizacji jak KSW czy Octagon No Mercy. O popularnym „Bananie” zrobiło się głośno w polskim świecie MMA, kiedy to w grudniu 2020 roku na gali MMAsters League 2 popisał się jednym z najszybszych nokautów w historii rodzimej sceny sportów walki. Reprezentant DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała znokautował serią ciosów już w 7. sekundzie pojedynku Daniela Brunclíka. Do tej pory wszystkie wygeane pojedynki kończył przed czasem (4 KO, 1 Sub), z czego aż 4 w pierwszych rundach. Pokonywały go tylko uznane nazwiska europejskiego MMA –  Aleksandr Ilić oraz Wawrzyniec Bartnik. Drugiemu z wymienionych uległ przez niejednogłośną decyzję sędziów po bardzo wyrównanym starciu na gali Zagłębiowski Horror Show 3.

Balcerczak (MMA 3-3) to mimo niewielkiego rekordu, zawodnik który miał okazję mierzyć się z bardzo solidnym zawodnikami. Podczas swoich startów walczył z takimi nazwiskami jak Tomasz Romanowski czy Kamil Gniadek. Jego pojedynek z „Tommy’m” został uznany za nierozstrzygnięty po nielegalnym kopnięciu w krocze. W pojedynkach z Gniadkiem czy Filipem Tomczakiem, musiał uznać wyższość ich umiejętności. Natomiast w starciu z utalentowanym Wojciechem Kawą, Balcerczak popisał się ekspresowym nokautem w 10. sekundzie pierwszej odsłony. Polak ma na swoim koncie również zwycięstwo przez nokaut w pierwszej rundzie z zawodnikiem, który w styczniu wystąpił na gali największej polskiej organizacji – Raimondasem Krilavičiusem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Siedem
Siedem

Kapitan Ulicy

18,610 komentarzy 49,076 polubień

Wyjebane.
DZIS WRACA JON JONES!

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,741 komentarzy 47,563 polubień

Balcerczak ciekawy zawodnik, podobnie Dudek - rekordy nie walczą dadzą ładną bitkę.

Odpowiedz polub

Avatar of Junior.dos.santos
Junior.dos.santos

Jungle Fight
Featherweight

237 komentarzy 1,093 polubień

Balcerczak ciekawy zawodnik, podobnie Dudek - rekordy nie walczą dadzą ładną bitkę.

Nie no w chuj ciekawy zawodnik. Kolega Grzebyka. Przed kazda walka milion zdjec, groznych min i nagrywek. A w walce dwie minuty cepeliady i koniec tlenu. I ten rekord ktorym sie chwali. Street fight 54-0

Odpowiedz 1 Like

Avatar of J.K
J.K

KSW
Featherweight

4,951 komentarzy 17,647 polubień

Dobre starcie jak na ówczesny Babilon.

Odpowiedz polub