Adrian Bartosińki, mistrz KSW wagi półśredniej, przygotowuje się do kolejnej walki i zapowiada, że szykuje się coś „grubego”. Na razie nie wiadomo kiedy Bartosiński pojawi się w klatce i kto będzie jego rywalem, ale sam zainteresowany wspomina o grudniowej gali w Gliwicach.

Adrian Bartosińki walczył ostatni raz w kwietniu tego roku, pokonał Artura Szczepaniaka i zdobył mistrzowski pas wagi półśredniej. Teraz popularny „Bartos” postanowił podgrzać atmosferę przed kolejną walką i napisał na Instagramie:

Szykuje się coś grubego.

Na Twitterze Bartosińki napisał również:

Może bym tak wziął i zawalczył w Gliwicach?

Gala KSW w Gliwicach jest planowana na grudzień. Na razie nie ogłoszono jeszcze tego wydarzenia i nie wiadomo, kto pojawi się na karcie walk.

Adrian Bartosiński pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Do tej pory stoczył trzynaście pojedynków i jedenaście z nich wygrał przed czasem. „Bartos” w okrągłej klatce znokautował Lionela Padillę, Michała Michalskiego i Krystiana Kaszubowskiego, a w ostatniej walce, do której doszło na gali KSW 81, rozbił przed czasem Artura Szczepaniaka. Wcześniej Adrian wygrał też przez poddanie z Andrzejem Grzebykiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,856 komentarzy 2,844 polubień

Adrian Bartosińki, mistrz KSW wagi półśredniej, przygotowuje się do kolejnej walki i zapowiada, że szykuje się coś „grubego”. Na razie nie wiadomo kiedy Bartosiński pojawi się w klatce i kto będzie jego rywalem, ale sam zainteresowany wspomina o grudniowej gali w Gliwicach. Adrian Bartosińki walczył ostatni raz w kwietniu tego roku, pokonał Artura Szczepaniaka i […]

Odpowiedz polub

click to expand...