Israel Adesanya nie będzie tolerował wpadki ze zrobieniem wagi swojego następnego rywala, Yoela Romero. Aktualny mistrz kategorii średniej ma zmierzyć się z „Żołnierzem Boga” na UFC 248, w nocy z 7 na 8 marca, w Las Vegas. Jak wiemy, Romero w przeszłości miał problemy ze zrobieniem limitu kategorii średniej. Adesanya twierdzi, że będzie chciał walki z innym rywalem jeśli Kubańczyk nie zetnie wagi do 84 kilogramów.

Jeśli nie zrobi wagi, będę chciał 80 procent jego zarobków. Wkur*ia mnie myśl, że nie dostanę od UFC czerwonego rubinu za wygraną. Wtedy dałbym prawdopodobnie walkę innemu rywalowi, który na to zasługuje. Jeśli nie zrobi wagi, mogę prosić o pojedynek z zastępstwem. Mogę wtedy powiedzieć: Jared Cannonier, zapraszam. Darren Till – jeśli możesz – wejdź do walki. Pier*oli mnie to.

Romero nie pojawił się na konferencji prasowej zorganizowanej w Nowej Zelandii. Adesanya nie był zadowolony z tego powodu.

Pier*olę to gówno. Nawet się tutaj nie pojawił. Ja poleciałem do USA na jeden dzień. Byłem tam, zrobiłem co do mnie należało. On nawet nie tego nie potrafi. To ogromny brak szacunku.

Ten gość pokazuje brak szacunku dla tego sportu. Jego ostatnia wygrana to UFC 221… Gościu, to są szachy, nie warcaby. Miał dodatkowe dwie godziny, aby zrobić wagę. Zdecydował inaczej – wiecie dlaczego? Przyjął grzywnę, nie chciał ścinać wagi i się odwadniać, potem znokautował Rockholda i i tak dostał walkę o pier*olony pas mistrzowski.

Niech lepiej zrobi wagę, bo ja będę przygotowany. Mówię poważnie.

Co ciekawe, Jared Cannonier na pewno nie będzie w stanie wystąpić na UFC 248 z powodu kontuzji. Darren Till, który miał zmierzyć się z „Killa Gorilla” wciąż nie otrzymał wizy na pobyt w USA.

Na UFC 248 odbędzie się również pojedynek Joanny Jędrzejczyk, która zmierzy się z mistrzynią kategorii słomkowej, Weili Zhang. Pełna rozpiska gali dostępna jest TUTAJ.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.