Mistrz oraz pierwszy pretendent w kategorii średniej skomentowali pojedynek dwóch innych czołowych zawodników dywizji do 84 kilogramów. Posiadacz pasa mistrzowskiego w tej kategorii, Israel Adesanya, oraz jego przyszły rywal, Paulo Costa, na swoich profilach na Twitterze napisali co myślą o pojedynku Roberta Whittakera z Darrenem Tillem.

Nadal chcę walczyć kiedyś z Tillem.

Jego stójka jest piękna. Zostań w czołówce, Darren!

Nie ma szans, że ci goście trenowali podczas kwarantanny. Nie wierzę w to. Ja pier*olę, co za słaba walka.

Starcie było walką wieczoru UFC Fight Island 3. „The Reaper” zwyciężył przez decyzję sędziowską. Teraz prawdopodobnie Whittaker będzie jednym z kolejnych pretendentów w dywizji, zaraz po Coście. W przeszłości zawodnik mierzył się już z Israelem Adesanyą – przegrał przez TKO. Warto dodać, że w trakcie walki Darren Till doznał kontuzji kolana, która pewnie wykluczy go ze startów na jakiś czas.

Jeśli chodzi o pojedynek Adesanyi z Costą, mówi się, że walka ma odbyć się na UFC 253 we wrześniu tego roku. Nadal jednak UFC nie potwierdziło tego pojedynku oficjalnie. Dana White w ostatnich wypowiedziach zaznaczał, że jedna ze stron nadal nie podpisała kontraktu na walkę.

Zobacz także: Pełne wyniki UFC Fight Island 3

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.