Walczący w kategorii ciężkiej Adam Pałasz powróci do klatki Oktagon MMA podczas październikowej gali. Polak zmierzy się z Sofiane Boukichou. Gala Oktagon 47 odbędzie się 7 października w słowackiej Bratysławie.

Pałasz (MMA 8-2) poniósł ostatnio pierwszą porażkę w klatce słowacko-czeskiej organizacji. Polak na kwietniowej gali musiał uznać wyższość Lazara Todeva, który pokonał go przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych na gali Oktagon 41. Wcześniej Adam odniósł dwa zwycięstwa przez nokauty w pierwszych rundach. Pałasz w organizacji Oktagon MMA występuje od ubiegłego roku. Wszystkie zwycięstwa w karierze zdobywał przed czasem. Siedmiokrotnie nokautował swoich rywali, natomiast raz wygrał przez poddanie.

Boukichou (MMA 10-6) w ostatnim czasie rywalizował w organizacji UAE Warriors. „El Torro” wygrał na marcowej gali z Mohamedem Juma przez jednogłośną decyzję sędziów punktowych. Francuz w swojej karierze rywalizował również w takich organizacjach jak m.in. Cage Warriors czy PFL. 6 z 10 zwycięstw zdobywał kończąc swoich przeciwników przed czasem. Głównie, bo czterokrotnie, robił to przez poddania.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,052 komentarzy 112,962 polubień

Lejesz go Adas :chuck:

Odpowiedz 3 polubień

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

17,961 komentarzy 75,198 polubień

Adaś z Jawora WAR!

Odpowiedz 1 Like

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,682 komentarzy 47,270 polubień

Twardy rywal, jak Adam chce coś znaczyć w MMA musi wygrać. Trzeba jednak pamiętać, że obywatel Francji w CV ma porażki z nie byle kim bo z naszym angielskim Tomkiem, a w PFL uległ Austinowi. Jednak najciekawsze jest, że przegrał z debiutującym wtedy Reug Reugiem. Zwycięstwa ma takie niezbyt jeśli idzie o klasę nazwisk, bo nikt znaczący w MMA.

Odpowiedz polub