Nikola Dipchikov (MMA 20-7-0) znokautował Rafała Haratyka (MMA 13-4-2) w rundzie pierwszej, pozbawiając Polaka szans na walkę o pas wagi średniej w najbliższej przyszłości.

>>> WYNIKI Z GALI ACA 114

🇧🇬 Nikola Dipchikov gets his 3rd straight knockout finish! 💣 Middleweight championship fight next? 🏆 ACA 114: Johnson vs Omielańczuk

Opublikowany przez  

Obaj zaczęli pojedynek spokojnie. Bułgar był aktywniejszy na nogach, jednak to Polak cały czas starał się iść do przodu. Dipchikov trafił kilka razy w tempo rywala, jednak ciosy te nie zrobiły wrażenia na Haratyku. Dopiero kolejne uderzenia zaczęły czysto wchodzić na głowę Polaka i zdecydowanie zaczynał to odczuwać. Po trzech minutach Dipchikov zaatakował mocną kombinacją, którą poważnie naruszył rywala. Bułgar nie zatrzymywał się i przeszedł do ofensywy posyłając Polaka na deski i kończąc starcie.

Haratyk wyszedł do klatki ACA po raz trzeci. W debiucie pokonał Arbiego Agueva, natomiast w kolejnym starciu znokautował Piotra Strusa.

Dipchikov wyszedł do klatki jako zawodnik niepokonany od blisko trzech lat. W ostatnich pojedynkach Bułgar pokonywał przed czasem Alxandra Dolotenkę, Alexeya Efremova i Gorana Reljica.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.