Rafał Haratyk (MMA 13-3-2) już w pierwszej rundzie rozbił mocnymi ciosami Piotra Strusa (MMA 15-6-2), odnosząc tym samym drugie zwycięstwo w organizacji ACA. Była to walka wieczoru sierpniowej gali ACA 109.

Bardzo szybko rozpoczął walkę Haratyk, naruszając serią ciosów Strusa w pierwszych sekundach pojedynku. W kolejnych minutach „Polish Tank” dobrze pracował ciosami prostymi i sierpowymi, które za każdym razem dochodziły do głowy rywala. Następne uderzenia mocno naruszały zawodnika z Warszawy, który po celnej serii osunął się na deski, co zdecydował się przerwać sędzia.

„Polish Tank” przedłużył serię zwycięstw do sześciu z rzędu. W debiucie pod szyldem ACA Haratyk pokonał Arbiego Agueva, wcześniej natomiast decyzjami sędziów pokonywał Macieja Różańskiego, Marcina Naruszczkę, Johana Romminga i Łukasza Bieńkowskiego.

Strus po udanych starciach ze Svetoslavem Savovem i Vitaliyem Nemchinovem poniósł pierwsza przegraną od lutego 2019 roku. Pod szyldem organizacji ACA 31-letni zawodnik przegrywał tylko z Albertem Duraevem i Ibragimem Chuzhigaevem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.