Największa, bokserska stacja streamingowa DAZN może być zadowolona z powodu utrzymania Saula 'Canelo’ Alvareza przy swoim boku. DAZN dzięki pojedynkowi Alvarez vs Saunders dodała aż 400 tysięcy użytkowników do platformy.

Kilka dni temu doszło do walki Saula 'Canelo’ Alvareza na szczycie wagi superśredniej. Meksykanin wygrał ten bój przed czasem i zrobił kolejny krok w celu unifikacji pasów w całej dywizji. Wydarzenie było zorganizowane pod przewodnictwem platformy streamingowej DAZN, ponieważ ta ma ważną umowę z Eddie Hearnem, a promotor poniekąd kieruje karierą Alvareza. Wcześniej Saul walczył tylko dla DAZN, jednak nastąpił konflikt wewnętrzny o pieniądze i umowa została zerwana. Po jakimś czasie Eddie Hearn doprowadził do ugody i zapewnił dobre sumy dla 'Canelo’ przy okazji pojedynczych walk na platformie DAZN.

Okazuje się, że DAZN z pewnością będzie chciał transmitować kolejny bój mistrza wagi superśredniej z Calebem Plantem. Według Mike’a Coppinger platfroma streamingowa na minionej walce Saula zanotowała znaczny wzrost subskrypcji.

Doniesienia: Walka Saula Alvarez z Billy Joe Saundersem przyniosła 400 tysięcy nowych kont i subskrypcji dla DAZN w USA. Umowa z Meksykaninem jest zakończona, zatem przed jego starciem z Calebem Plantem w PPV będą musieli złożyć konkretną ofertę.

Teraz Saul Alvarez będzie dążył do tego, aby doprowadzić do swojej walki z Calebem Plantem i zdobyć tytuł organizacji IBF. Tym samym Meksykanin doprowadzi do unifikacji i wyczyści kolejną kategorię wagową. Nie oszukując się, 'Canelo’ jest pięściarzem na niewiarygodnym poziomie i jedyne ryzyko podjąłby, gdyby zgodził się na dalsze pojedynki w wadze półciężkiej. Pytanie tylko, jak duże kwoty wchodzą w grę, jeżeli chodzi o kontrakt Saula z prawami do transmisji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,762 komentarzy 2,686 polubień

Największa, bokserska stacja streamingowa DAZN może być zadowolona z powodu utrzymania Saula 'Canelo' Alvareza przy swoim boku. DAZN dzięki pojedynkowi Alvarez vs Saunders dodała aż 400 tysięcy użytkowników do platformy.

Kilka dni temu doszło do walki Saula 'Canelo' Alvareza na szczycie wagi superśredniej. Meksykanin wygrał ten bój przed czasem i zrobił kolejny krok w celu unifikacji pasów w całej dywizji. Wydarzenie było zorganizowane pod przewodnictwem platformy streamingowej DAZN, ponieważ ta ma ważną umowę z Eddie Hearnem, a promotor poniekąd kieruje karierą Alvareza. Wcześniej Saul walczył tylko dla DAZN, jednak nastąpił konflikt wewnętrzny o pieniądze i umowa została zerwana. Po jakimś czasie Eddie Hearn doprowadził do ugody i zapewnił dobre sumy dla 'Canelo' przy okazji pojedynczych walk na platformie DAZN.

Okazuje się, że DAZN z pewnością będzie chciał transmitować kolejny bój mistrza wagi superśredniej z Calebem Plantem. Według Mike'a Coppinger platfroma streamingowa na minionej walce Saula zanotowała znaczny wzrost subskrypcji.

Doniesienia: Walka Saula Alvarez z Billy Joe Saundersem przyniosła 400 tysięcy nowych kont i subskrypcji dla DAZN w USA. Umowa z Meksykaninem jest zakończona, zatem przed jego starciem z Calebem Plantem w PPV będą musieli złożyć konkretną ofertę.


Teraz Saul Alvarez będzie dążył do tego, aby doprowadzić do swojej walki z Calebem Plantem i zdobyć tytuł organizacji IBF. Tym samym Meksykanin doprowadzi do unifikacji i wyczyści kolejną kategorię wagową. Nie oszukując się, 'Canelo' jest pięściarzem na niewiarygodnym poziomie i jedyne ryzyko podjąłby, gdyby zgodził się na dalsze pojedynki w wadze półciężkiej. Pytanie tylko, jak duże kwoty wchodzą w grę, jeżeli chodzi o kontrakt Saula z prawami do transmisji.

Odpowiedz polub

click to expand...