Organizacja KSW poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych o nowym zakontraktowanym zawodniku. Mowa o 28-letnim Mołdawianin, Valeriu Mircea.

Mircea (MMA 26-7-1) ostatnie występy toczył pod szyldem organizacji Brave CF. Ostatni pojedynek wygrał w sierpniu ubiegłego roku z Ayubem Gazievem przez nokaut w pierwszej rundzie. Mołdawianin toczył swoje walki w takich organizacjach jak m.in. Bellator, M-1 czy Eagles FC. W 2016 roku wygrał pojedynek z Piotrem Niedzielskim przez jednogłośną decyzję sędziów na gali WFC 20 w Austrii. Mircea swoje walki toczy w kategorii lekkiej. 22 z 26 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy Mircea miałby zadebiutować w najlepszej polskiej organizacji MMA. Raczej nie nastąpi to na najbliższej gali KSW 70, gdzie karta jest już wypełniona. O następnych wydarzeniach polskiej organizacji na chwilę obecną nie wiadomo.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Siwy25_1

EFC Africa
Bantamweight

2,749 komentarzy 6,531 polubień

I to jest tytuł :beczka:

Odpowiedz 2 polubień

Punisher14

BAMMA
Bantamweight

758 komentarzy 1,655 polubień

1 walka na przetarcie i Ts'a dostanie. Rekordowy transfer !

Odpowiedz 2 polubień

R
Rulimajk

Jungle Fight
Welterweight

298 komentarzy 816 polubień

To jest jeden z najlepszych transferów galaktycznych w ostatnich dniach. Jeśli to prawda, że ma walczyć Szymańskim to stawiam go w roli Faworyta. Może to wygrać na wszystkie sposoby bo jest zawodnikiem mma w pełnej krasie.

Odpowiedz polub

Cyklop Schabowy

M-1 Global
Lightweight

3,651 komentarzy 6,688 polubień

Dobry zawodnik, jeszcze nie ma 30 lat, a już kilka uznanych organizacji i ponad 30 walk, do tego większość wygranych przed czasem. Roman Szymański nie będzie miał tutaj łatwej przeprawy

Odpowiedz 1 Like

Komentator Internetu

EFC Africa
Middleweight

2,937 komentarzy 5,487 polubień

Bił się w całkiem mocnych federacjach, ma spore doświadczenie i nie jest jeszcze nawet stary. Całkiem ciekawy transfer do KRS1. Szymański może znowu dostać łomot tak jak to było z Marianem.

Odpowiedz 1 Like