Utalentowany Muhammad Mokaev (MMA 3-0-0) w czwartek po raz trzeci wszedł do klatki, aby stoczyć zawodową walkę. 20-latek w trzeciej rundzie poddał duszeniem zza pleców Jamiego Kelly’ego (MMA 3-1-0).

Zawodowy debiut Mokaeva miał miejsce 1 sierpnia na gali Brave CF 37. Jednogłośną decyzją sędziów Mokaev wygrał wtedy z Glennem McVeighem (MMA 0-1-0). Zaledwie trzy tygodnie później urodzony w Dagestanie zawodnik po raz drugi wszedł do klatki. W 51 sekund znokautował Haydena Sherriffa (MMA 0-11-0).

Wśród osiągnięć 19-latka w amatorskim MMA znajdują się między innymi dwukrotne zwycięstwo mistrzostw świata IMMAF, wygrana w mistrzostwach Europy IMMAF czy zdobycie złotego medalu na mistrzostwach Europy w brazylijskim jiu-jitsu.

Walczący w kategorii koguciej „The Punisher” większość swoich walk zwyciężał jednogłosnymi decyzjami sędziów. Tylko w 2019 roku stoczył dziesięć pojedynków, z których wszystkie bez większych problemów zwyciężył. Najważniejsze wygrane odnosił w walkach z Reo Yamaguchim, którego pokonywał trzykrotnie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.