22-letni zawodnik UFC, Chase Hooper, nie zamierza wyzywać na walkę czołowych zawodników i chce podążać planem Seana O’Malleya, który otwarcie wyznaje, że chce bić się z najsłabszymi rywalami za największe pieniądze.
Hooper na minionej gali UFC Vegas 55 w zeszły weekend wygrał z Felipe Colaresem przez TKO w trzeciej rundzie starcia. Była to jego trzecia wygrana w oktagonie UFC od czasu dołączenia do organizacji w grudniu 2019 roku. Po walce zawodnik w rozmowie z dziennikarzami wypowiedział się o swojej przyszłości w klatce największej organizacji MMA na świecie.
Nigdy nie wyzywałem nikogo na walkę. Droga O’Malleya to zawsze dobry sposób… Walczyć z najgorszymi rywalami za największe pieniądze na najlepszej pozycji na karcie walk.
Wrócę do domu i zobaczę co zrobiłem dobrze, a nad czym muszę pracować. Przez ostatnie 11 miesięcy trenowałem nie tylko do tej walki, ale po prostu się rozwijałem, chcę być lepszy na następne pojedynki. Chcę kontynuować rozwój, będę czekał na telefon od UFC. Mam nadzieję, że zaimponowałem tym osobom, które obecnie liczą się w tym sporcie – dla mnie to Dana White, Sean Shelby i Mick Maynard. Właśnie ci goście pozwalają mi płacić za rachunki i żyć moim życiem.
Hooper (11-2-1 MMA) ma na swoim koncie 5 występów w oktagonie UFC. Jego bilans walk wynosi 3-2. Zawodnik specjalizuje się w atakach parterowych i odważnej grze z dołu. 9 z 11 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Za wygraną z Colaresem otrzymał on bonus po gali w wysokości 50 tysięcy dolarów.
17 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Roshi
EFC Africa Middleweight
UFC Heavyweight
PRIDE FC Welterweight
PRIDE FC Lightweight
UFC Middleweight
UFC Heavyweight
UFC Middleweight
KSW Light Heavyweight
UFC Middleweight
KSW Light Heavyweight
Loża Szyderców
Oplot Challenge Featherweight
Legacy FC Bantamweight
Bellator Light Heavyweight
Legacy FC Bantamweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/61216/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>