UFC dokonało kolejnych zwolnień swoich zawodników. Tym razem jak informuje Damon Martin, 11 zawodników będzie musiało poszukać sobie nowego pracodawcy. Na liście zwolnień znaleźli się Antonio Carlos Junior, Carlton Minus, Peter Barrett, Spike Carlyle, Anthony Ivy, Jacob Kilburn, Sarah Moras, Vinicius Moreira, Markus Perez, Cole Williams, i Rhys McKee.

Prezydent organizacji, Dana White, w ostatnim roku wspominał, że będą oni chcieli zmniejszyć ilość zawodników na swoim rozkładzie. Już w 2020 roku rozstali się oni z m.in. Andersonem Silvą czy Yoelem Romero. Jak widać nie jest to koniec zwolnień.

Antonio Carlos Junior to najbardziej doświadczony z tego grona. Brazylijczyk zwyciężył 3. edycję programu TUF: Brazil. W swojej karierze mierzył się z m.in. Uriah Hallem, Ianem Heinischem, Timem Boetschem czy Marvinem Vettori. Zawodnik aż 8 z 10 wygranych w karierze zdobywał poddając swoich rywali. Mówi sie, że wzbudził on już zainteresowanie organizacji PFL. Warto również wspomnieć o Markusie Perezie, który nie wiedział czy zostanie zwolniony z UFC, lecz zapowiadał, że organizacja powinna zakończyć z nim współpracę. Brazylijczyk wierzy, że odbuduje się walcząc dla innych organizacji i wróci do oktagonu „Ultimate Fighting Championship”.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.