W drugim odcinku MMA Express, opowiemy o wpadce Jona Jonesa. O tym jaką burzę ona wywołała i o co chodzi w tym całym zamieszaniu w przenoszeniu gali UFC 232 do innego stanu. Jon wpadł na turinabolu, czyli na tej samej substancji, na której wpadł już w 2017 roku po konfrontacji z Danielem Cormierem.

21 KOMENTARZE

 1. "Gala odbędzie się w Kalifornii, wszystkich serdecznie zapraszam". Widzę powodzi się w redakcji. :razz:enn:

 2. Wygląda na to że Mike "The Cunt" Pissping miał racje mówiąc że jak zawodnik raz cos przyjmie to to zostaje w jego ciele  na długie lata. ( to mówił przy okazji spierdalania przed Yoelem).

  Brawo Mike…Nobel z chemii się należy … ale to nie zmienia faktu że na emeryture poszedłes po dwóch srogich biciach:)

 3. Wygląda na to że Mike "The Cunt" Pissping miał racje mówiąc że jak zawodnik raz cos przyjmie to to zostaje w jego ciele  na długie lata. ( to mówił przy okazji spierdalania przed Yoelem).

  Brawo Mike…Nobel z chemii się należy … ale to nie zmienia faktu że na emeryture poszedłes po dwóch srogich biciach:)

  Troszkę szacunku dla mistrza chłystku

 4. Dobra forma tych materiałów, jedna uwaga dla ziomka prowadzącego – nie dwutysięczny siedemnasty, tylko dwa tysiące siedemnasty. Popularny błąd, ale razi w pizdę grammar nazi takich jak ja i potem się obsrywają w komentarzach.

  Elo i powodzenia, tylko, żeby to nie zniknęło jak Mikroskop.

 5. Elo i powodzenia, tylko, żeby to nie zniknęło jak Mikroskop.

  wyjdzie z 5 części i zniknie jak wszystko 😆

 6. Hit :eddieconspiracy:

  Forma fajna, ale na chuj mam to odpalać jak kropka w kropkę jest t w newsach. :danaillegal:

 7. Hit :eddieconspiracy:

  Forma fajna, ale na chuj mam to odpalać jak kropka w kropkę jest t w newsach. :danaillegal:

  Jak już wcześniej napisałem, w dzisiejszych czasach coraz więcej osób zamiast czytać, woli po prostu posłuchać o newsach a YouTube zyskuje na popularności z roku na rok. Może dla prawdziwych fanów Cohones nie będzie to nic odkrywczego, bo w końcu czytacie każdego newsa, który jest ciekawy, ale dla osób mniej zaangażowanych, taka seria na YT powinna być atrakcyjna 🙂

 8. Najlepszym komentarzem na cohones uznano komentarz redaktora naczelnego.

  Nie jest już naczelnym. Był to też najczęściej lajkowany autorski komentarz. Choć przydałoby się dodać jeszcze kilka innych jak np. TT Toma Lawlora.

 9. Nie jest już naczelnym. Był to też najczęściej lajkowany autorski komentarz. Choć przydałoby się dodać jeszcze kilka innych jak np. TT Toma Lawlora.

  No prawda taka, że to był najbardziej lajkowany komentarz, który nie był zbyt wulgarny na tyle, by zacytować go na YouTube 🙂

 10. @Cloud czy Paweł dla MMA Rocks ma konto na Cohones?

  Jeśli nie, czy może mieć nick @PawełdlaMMARocks ?

  Ma 😀 także niestety już nie przejdzie 😀 Witam wszystkich, dzięki za konstruktywne opinie 😉 gwarantuje Wam, że nie jest to chwilowy pomysł na video tylko długoterminowa opcja i zrobimy wszystko, żeby było coraz ciekawiej 🙂

 11. Ma 😀 także niestety już nie przejdzie 😀 Witam wszystkich, dzięki za konstruktywne opinie 😉 gwarantuje Wam, że nie jest to chwilowy pomysł na video tylko długoterminowa opcja i zrobimy wszystko, żeby było coraz ciekawiej 🙂

  Co już nie przejdzie?

  @Dzihados weź zmień mu nick na @PawełdlaMMARocks

  😆

 12. Nie jest już naczelnym. Był to też najczęściej lajkowany autorski komentarz. Choć przydałoby się dodać jeszcze kilka innych jak np. TT Toma Lawlora.

  No rozumiem ze miał dużo lajków ale jak to ma być komentarz z cohones to byli i obecni naczelni nie powinni być brani pod uwagę.

 13. No rozumiem ze miał dużo lajków ale jak to ma być komentarz z cohones to byli i obecni naczelni nie powinni być brani pod uwagę.

  Bo? Ja rozumiem, że @Jakub Bijan ma 157 cm wzrostu i 67 kg wagi, i na pierwszy rzut oka nie pasuje do turbokurwaalfamales z cohones, ale ziomek ma takie pokłady hejtu i jadu w sobie, że to czyni go pełnoprawnym członkiem naszej społeczności. On hejtował nawet jak był naczelnym, szanuj kurwa.

 14. Bo? Ja rozumiem, że @Jakub Bijan ma 157 cm wzrostu i 67 kg wagi, i na pierwszy rzut oka nie pasuje do turbokurwaalfamales z cohones, ale ziomek ma takie pokłady hejtu i jadu w sobie, że to czyni go pełnoprawnym członkiem naszej społeczności. On hejtował nawet jak był naczelnym, szanuj kurwa.

  Pokłady hejtu i jadu zamieniłbym na rozum i godność człowieka. Jest to wyraz sprzeciwu wobec absurdów i dziadostwa tego świata. Hejtem i jadem nazwą to tylko pachoły nierozumiejące geniuszu @Jakub Bijan.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.