Fotorelacja. Przypominamy, że transmisja z gali zaczyna się o 18:50 na www.limanowalive.pl.

9 KOMENTARZE

 1. Macie literówkę w adresie strony (limnaowa :)), ale link jest dobry 🙂

 2. trochę dali dupy brzydko mówiąc,chciałem z kumplami pooglądać a tu piz..

 3. Info ze strony limanowskiej tv
  Wczorajsza transmisja z Gali MMA w Nowym Sączu prawie w ogóle się nie odbyła. To godziny 20:30 mieliśmy problem z naszym głównym serwerem na popler.tv. Jak się dowiadujemy – serwery te były przeciążone i ekipa popler.tv nie mogła nic na to poradzić. Około godziny 21 transmisja odbywała się zgodnie z planem, oglądało ją około 110 osób. Później telewizja popler postanowiła wprowadzić ograniczenie ilości oglądających, przez co niektórzy z Was nie mogli oglądać transmisji.
  Szczerze możemy powiedzieć, iż nie byliśmy przygotowani na taka ewentualność. Nie mieliśmy zapasowego serwera, na którym moglibyśmy nadawać, lecz także nie spodziewaliśmy się iż serwery których używaliśmy dotychczas odmówią posłuszeństwa.
  W związku z tymi problemami wszystkie najbliższe transmisje na żywo zostały odwołane. Kolejne transmisje powinny pojawić się za około 2 tygodnie, ponieważ do tego czasu musimy kupić własny serwer do nadawania, a nie jest to tania rzecz.
  Więcej informacji już wkrótce, pozdrawiam ekipa LimanowaLive.pl
  P.S. Już wkrótce skróty każdej wczorajszej walki
  Wyniki walk już poszły do Venoma

 4. Ogladajac poczatek tego video myslalem, ze ten Pan w marynarce kosmonauty wprowadzi zaraz w Polsce stan wojenny ;] a moze to zapowiedz nowego MISIA, REJSU ;] … poza tym ambitne plany na nowy rok …powodzenia 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.