MMA Cartel kończy oficjalną współpracę z Gracie Barra Łódź, o czym poinformowano  na facebookowym profilu grupy menedżersko-promotorskiej założonej przez Pawła Kowalika:

Z dniem dzisiejszym końca dobiegła oficjalna współpraca MMA Cartel z Gracie Barra Łódź W naszym teamie zostają Karolina Kowalkiewicz Marcin „BJ” Lasota Pawel Pawlak oraz Kamil Szymuszowski Niewykluczone, że z czasem ta grupa będzie się powiększać.

By uciąć spekulacje, to trudno tu mówić o rozstaniu, gdyż w dalszym ciągu reprezentować będziemy interesy czołowych zawodników Gracie Barra, a nasze relacje z trenerem Marcinem Rogowskim pozostają doskonałe. Decyzja ta podyktowana jest chęcią rozwoju naszej grupy managerskiej, a także zapewnienia czołowym zawodnikom jak najlepszej i jak najbardziej kompleksowej opieki.

Zbyt dużą odpowiedzialnością (a także niemożliwością) jest jednoosobowo organizować starty tak prężnej i licznej ekipie, jaką dysponuje „Rodżu”.

Nie ma sensu na podziękowania i wspomnienia, ponieważ z Marcinem Rogowskim w dalszym ciągu zamierzamy podbijać świat. Na galach MMA, a także po ich zakończeniu ;).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.