MMA Cartel kończy oficjalną współpracę z Gracie Barra Łódź, o czym poinformowano  na facebookowym profilu grupy menedżersko-promotorskiej założonej przez Pawła Kowalika:

Z dniem dzisiejszym końca dobiegła oficjalna współpraca MMA Cartel z Gracie Barra Łódź W naszym teamie zostają Karolina Kowalkiewicz Marcin „BJ” Lasota Pawel Pawlak oraz Kamil Szymuszowski Niewykluczone, że z czasem ta grupa będzie się powiększać.

By uciąć spekulacje, to trudno tu mówić o rozstaniu, gdyż w dalszym ciągu reprezentować będziemy interesy czołowych zawodników Gracie Barra, a nasze relacje z trenerem Marcinem Rogowskim pozostają doskonałe. Decyzja ta podyktowana jest chęcią rozwoju naszej grupy managerskiej, a także zapewnienia czołowym zawodnikom jak najlepszej i jak najbardziej kompleksowej opieki.

Zbyt dużą odpowiedzialnością (a także niemożliwością) jest jednoosobowo organizować starty tak prężnej i licznej ekipie, jaką dysponuje „Rodżu”.

Nie ma sensu na podziękowania i wspomnienia, ponieważ z Marcinem Rogowskim w dalszym ciągu zamierzamy podbijać świat. Na galach MMA, a także po ich zakończeniu ;).

Z dniem dzisiejszym końca dobiegła oficjalna współpraca MMA Cartel z Gracie Barra Łódź W naszym teamie zostają Karolina…

Publiée par MMA Cartel sur Mardi 20 octobre 2015

19 KOMENTARZE

 1. Mi się wydaje, że ta informacją jest w ogóle nie potrzebna, bo jeśli Kowalik po prostu po ludzku nie ma czasu zajmować się wszystkimi zawodnikami GB, ale zajmuje się czołowymi zawodnikami to taka iformacja jest nieistotna ;>

  #samniewiemcopiszę

 2. Informacja jest po to, zeby za tydzien obwiescic, ze mma cartel podjelo wspolprace z GBŁ

  Nieeee, za tydzień jest czas na ogłoszenie nowego klubu/grupy Piotra Jeleniewskiego.

 3. Jacy są jeszcze zawodnicy Gracie Barra Łódź poza wspomnianą czwórką? Kojarzę jeszcze Zająca i Kurczewskiego, więc chyba niezbyt wielka zmiana, ale nie kojarzę wszystkich.

 4. To chyba taka informacja w świat że pozostali zawodnicy GBL są dostępni do rozmów z innymi teamami menadżerskimi Skoro wcześniej Paweł ogarniał całość to inni nawet nie mieli po co przychodzić tam

 5. Bywa widywany na ulicach z flaszką:(

  To nieprawda, firma świetnie się rozwija i Cartel wkracza do show biznesu. Podobno na stole są umowy z Perfekcyjną Panią Domu i Radkiem Majdanem.

 6. To nieprawda, firma świetnie się rozwija i Cartel wkracza do show biznesu. Podobno na stole są umowy z Perfekcyjną Panią Domu i Radkiem Majdanem.

  Prawda, jest nagranie na youyubie. Giba się z ziomkami po mieście jak jebany rezus.

 7. co wy tak narzekacie, umiescil info o zmianie statusu wzgledem gb na oficjalnym facebooku, nie jego wina, ze na cohones jest osobny temat o tym. Mam nadzieje, ze teraz Rogowskiemu bedzie udawac sie znajdywac duzo walk dla swoich podopiecznych. a Kowalik niech zajmuje sie "gwiazdami"

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.