Informacja organizatora:

W Hali Sportowej przy ul. Korczaka 10 w Płock – Borowiczki, 21 sierpnia odbędzie się 3 edycja Młodzieżowej Ligi  SPARTANWEAR /MLS/. Start zawodów jest zaplanowany o godzinie 10:00. Organizatorem MLS jest Stowarzyszenie Polska Liga Kick – Boxingu w Płocku (organizator min. Angels of Fire) przy udziale Urzędu Miasta Płocka. Współorganizatorem projektu są: MZOS Płock oraz Stowarzyszenie Nasz Kraj w Płocku. Patronat honorowy nad imprezami sportowymi pod marką MLS objął Mirosław Milewski Prezydent Miasta Płocka. Promotorem ligi jest Tadeusz Kopciński. Patronat sportowy sprawuje Polski Związek Kick – Boxingu (PZKB) w Warszawie. Wstęp na zawody jest zwolniony od wszelkich opłat biletowych! Wszystkich zawodników jak i zawodniczki, którzy planują swój udział w tej edycji ligi, prosimy o jak najszybsze powiadomienie organizatorów o tym fakcie, wysyłając na adres: [email protected] odpowiednio wypełnioną kartę zgłoszenia (KARTA ZGŁOSZENIA ZAWODNIKA http://www.plkb.pl/plkb_karta.doc).

Młodzieżowa Liga SPARTANWEAR swoje zawody kieruje do młodzież uprawiająca amatorsko sporty walki takie jak: Kickboxing; Sandę; Muay Thai, boks; karate; MMA; jujitsu oraz grappling. Wszystkie pojedynki ligi są rozgrywane na ringu bokserskim w nast. Organizatorzy nie pobierania jakichkolwiek opłat startowych od uczestników zawodów. Liga SPARTANWEAR to pionierski i nowatorski projekt w naszym kraju wzorowany na podobnych przykładach z Japonii, Holandii oraz Niemiec. Organizatorzy ligi, realizując ten projekt starają się połączyć wiele trudnych i „gorących” tematów dnia codziennego z rywalizacją sportową. Jest to zadanie długoterminowe, wymagające zaangażowania fachowców z różnych dziedzin, w tym sportu, polityki społecznej i socjalnej. Bezpośrednimi adresatami ligi są wszyscy młodzi sportowcy, którzy już są zrzeszeni w klubach sportowych a Liga SPARTANWEAR umożliwi im dalszy rozwój sportowy przez możliwość regularnych startów w zawodach sportowych. Najlepszym zawodnikom umożliwi awans do kadry Polski oraz udział w obozach i zgrupowaniach sportowych. Większość z nich dzięki startom w lidze dostanie szansę udziału w innych zawodach krajowych czy zagranicznych.

Kolejne edycje MLS zostaną rozegrane w nast. terminach:

04. 09. 2010, 25.09.2010, 16.10.2010; 30.10.2010 13.11.2010; 27.11.2010;  11.12.2010.
Wszelkie uwagi, zapytania jak i pozyskanie szczegółowych informacji można uzyskać telefonicznie bądź drogą mailową od organizatora Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR w Płocku:

ORGANIZATOR Młodzieżowej Ligi SPARTANWEAR:

Stowarzyszenie Polska Liga Kick – Boxingu w Płocku

ul. Kazimierza Wielkiego 42, 09-400 Płock

Tel. /fax: + 48 024 264 30 38, 601 388 767, 502 409 534,  [email protected]

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.