Informacja prasowa organizatora:

Inauguracja Mazowieckiej Ligi Spartanwear!

Zarząd Stowarzyszenia Polska Liga Kick – Boxingu (PLKB) w Płocku, organizator amatorskich, ogólnopolskich imprez sportów walki pod nazwą Mazowiecka Liga SPARTANWEAR (MLS) pragnie poinformować, że w dniu 21 lipca odbędzie się inauguracyjna 31 edycja MLS 2012. Zawody odbędą się w miejscowości Płońsk w Hali Sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kopernika 3. W zawodach MLS zawodnicy mogą walczyć w formułach: MMA, grappling, K-1 Rules, low kick, Muay Thai oraz w boksie. Wzorem lat poprzednich, od zawodników nie pobieramy żadnych opłat startowych, a dla kibiców wstęp jest oczywiście bezpłatny.

Reaktywacja Ligi Spartanwear jest możliwa dzięki wsparciu i życzliwości: Pana Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego, który od pierwszej edycji wspiera nasze działania. Pana Piotr Zgorzelski Posła na Sejm RP. Pana Mariusza Młynarczyka Wicedyrektora Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu.

Mazowiecką Ligę SPARTANWEAR organizujemy od 2009 roku i łącznie zorganizowaliśmy już trzydzieści edycji, w których wzięło udział ponad 2.5 tys. polskich sportowców.

Łącząc sportowe pozdrowienia, zapraszamy do współpracy i udział w Mazowieckiej Lidze Spartanwear. Najlepsi zawodnicy Mazowieckiej Ligi Spartanwear 2012 wezmą udział w Mistrzostwach Europy Spartanwear (MES), których będziemy organizatorami w pierwszej połowie 2013 roku.

Zarząd PLKB w Płocku

4 KOMENTARZE

  1. Normalnie w kick-boxingu kopiesz od pasa w górę, a w formule lowkick kopiesz dodatkowo lowkicki.

  2. dodatkowo  w  KB bez lowkicka kiedyś (a moze nadal) trzeba było w kazdej rundzie wykonac conajmniej 6(8) kopnieć

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.