Organizacja UFC ogłosiła właśnie zestawienie w kategorii półciężkiej, do jakiego dojdzie na gali UFC Fight Night 138 w kanadyjskim Moncton. Na październikowej gali Misha Cirkunov (13-4) poszuka pierwszego od dawna zwycięstwa w boju z Patrickiem Cumminsem (10-5).

Cirkunov nie wygrał walki od 2016 roku, kiedy poddał gilotyną Nikitę Krylova (24-5). Wygrana z Ukraińcem była ósmą wygraną w rewelacyjnej serii Łotysza. Świetną passę przerwał w dwadzieścia osiem sekund Volkan Oezdemir (15-2). Drugą z rzędu porażkę do rekordu dopisał w boju z Gloverem Teixeirą (27-7).
Dunkin również nie znajduje się na ścieżce zwycięstw. Serię dwóch zwycięstw Amerykanina zakończył Corey Anderson (11-4) podczas kwietniowej gali UFC w Atlantic City.

Podczas kanadyjskiej gali dojść ma również do pojedynku o utrzymanie pomiędzy Giane Villantem (16-10) oraz Edem Hermanem (22-13). Zarówno jeden, jak i drugi nie przejawia w ostatnim czasie najlepszej formy – obaj w ostatnich pięciu pojedynkach tylko dwukrotnie wychodzili z oktagonu z tarczą.

W kolejnej walce dojść ma do starcia Nasrata Haqparasta (9-2) oraz Thibaulta Goutiego (12-4). Lubiący stójkowe wymiany Niemiec powraca po świetnym występie przeciwko Marcowi Diakiese (12-3). W diametralnie innej sytuacji jest Francuz, który ostatni swój pojedynek przeciwko Sage’owi Northcuttowi (11-2) przegrał jednogłośnie na punkty.

Gala UFC Fight Night 138 odbędzie się 27 października w kanadyjskim mieście Moncton. W walce wieczoru zmierzą się zawodnicy z potężnym ciosem – Volkan Oezdemir (15-2) oraz Anthony Smith (30-13).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.