Misha Cirkunov po długich negocjacjach z UFC dogadał się z organizacją i wystąpi na gali UFC w Sztokholmie. Zawodnik zmierzy się z Volkanem Oezdemirem.

Cirkunov (13-2 MMA) wygrał wszystkie swoje cztery walki w największej organizacji na świecie. Trzy z nich zakończył poddaniami. Misha to jeden z najbardziej utalentowanych nowych zawodników w dywizji do 93 kilogramów UFC.

Oezdemir (13-1 MMA) zadebiutował w organizacji w pojedynku z Ovincem St. Preux. Ku zaskoczeniu wielu fanów, Szwajcar zdołał pokonać byłego pretendenta do tymczasowego tytułu przez decyzję sędziowską. Od razu znalazł się on na 8. miejscu w rankingu UFC.

Walką wieczoru gali jest starcie Alexandra Gustafssona z Gloverem Teixeirą. Wydarzenie odbędzie się 28 maja w Sztokholmie, w Szwecji.

12 KOMENTARZE

  1. O boże, no chyba trochę przecenili tego tureckiego Szwajcara. Ale wielki win-streak dla Miszki będzie nabudowany, więc w sumie spoko.

  2. Janek jak mogles wypasc z tej walki z OSP teraz zamiast ciebie jakis Volkan pnie sie w rankingu mam nadzieje ze jak Janek rozprawi sie z Cumminsem to zrobia walke z Volkanem i bedzie moc!

  3. Kurde czego tu nie ogarniam, dopiero Misza odszedł z UFC a teraz znowu walczy? Stary kontrakt jeszcze czy jak?

  4. Kurde czego tu nie ogarniam, dopiero Misza odszedł z UFC a teraz znowu walczy? Stary kontrakt jeszcze czy jak?

    Podpisał nowy kontrakt.

  5. Dobrze, że go nie wyjebali w tej biednej jak pizda dywizji. Niech ktoś nowy się doczłapie do tsa jakąś osobną ścieżką, żeby była odmiana, a nie, że gdzieś tam dostanie Rumble'a, wyłapie dzwona i znowu czwórka DC, Jones, Gus i Anthony będą się bili ze sobą do usranej śmierci.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.