(fot. Josh Schaefer/Sherdog.com)

Misha Cirkunov poznał kolejnego rywala i jest nim Ion Cutelaba.

Cirkunov (MMA 11-2) stoczył już dwie walki w największej na świecie organizacji MMA. W debiucie znokautował Daniela Jolly’ego, a w ostatnim boju poddał miażdżeniem szczęki Alexa Nicholsona. Warto odnotować, że żuchwa Alexa pękła pod wpływem ogromnej siły miażdżenia, co brutalnie pokazała powtórka z wyizolowanym dźwiękiem samej walki. Misha w starciach w poprzednich organizacjach, większość rywali kończył w pierwszych rundach. Jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, niebezpiecznym w każdej płaszczyźnie.

Jego rywal Ion (MMA 11-1, 1NC), nie tylko ma podobny bilans, ale też kończył swych rywali w pierwszych rundach i tylko raz jego oponentowi udało się prześlizgnąć do drugiej odsłony pojedynku. Na jedenaście zwycięstw, ma aż dziewięć nokautów i dwa poddania. Jedyną porażkę zafundował mu Michał Andryszak, jednak była to dyskwalifikacja za ciosy w tył głowy. Dla Iona będzie to debiut w UFC.

Obaj zawodnicy skrzyżują rękawice 18 czerwca na UFC Fight Night 89.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

6 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.