Mirek Okniński na wojennej ścieżce z Martinem Lewandowskim. Mirek ostro wypowiada się o nowym stowarzyszeniu „MMA Polska”, które tworzone jest przez lidera KSW Martina Lewandowskiego. Słynny trener odpowiada też na pytania naszych czytelników. Szczera, godzinna, bezkompromisowa rozmowa o stanie polskiego MMA.

Jest to odpowiedź na wywiad z Martinem, który przeprowadziliśmy na początku miesiąca. Wywiad z szefem KSW o MMA Polska, możecie przesłuchać klikając w ten LINK.

2 KOMENTARZE

  1. nie chce bronic Martina ale jak sie poslucha go bez uprzedzen i podobnie obiektywnie poslucha Mirka, to widac ze Mirus kreci afere kombinuje lawiruje a konkretow nie ma, taki typ sam podpali a potem zadzwoni na straz pozarna, za to jak na razie nie da sie nic Martinowi zarzucic wszystkie te szczekania oparte sa na domyslach za to zabral sie do tego bardzo profesjonalnie. Mirek zas i jego ekipa miala okazje sie wykazac i dalej moze zlozyc lepsza oferte a co pokazali to jest totalne nieporozumienie i kolesiostwo, klasyczne towarzystwo wzajemnej adoracji. Trzeba poczekac rok dwa i wtedy zobaczymy czy Martin faktycznie knuje jakis spisek

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.