Mirko Cro Cop wydaje się być w świetnej formie przed rewanżem z Royem Nelsonem, który odbędzie się już w tę sobotę na gali Bellator 216. Poniżej mozecie zobaczyć jedno z ostatnich zdjęć legendy MMA.

Dla Filipovicia (37-11-2, 1 NC MMA) będzie to debiut w Bellator MMA. Zawodnik w przeszłości występował dla wielu innych organizacji jak UFC, RIZIN czy Pride FC. Cro Cop znany jest przede wszystkim ze swojej świetnej, efektownej stójki. Mirko wygrał 9 ostatnich walk z rzędu.

Nelson (23-16 MMA) ma w tym momencie bilans 1-2 w organizacji Bellator MMA. Roy będzie chciał odbić się po dwóch porażkach z rzędu. W ostatniej walce znokautował go Sergei Kharitonov.

27 KOMENTARZE

 1. Tak paczam w jego oczy i się zastanawiam w jakim stopniu Mirko ma poodklejane w czasce od tych lat w sporcie i tej całej kreatyny przyjętej do dziś :zakręcony:

 2. Idealna sylwetka . Ciekawe czy coś bierze

  Białko i kreatynę, sprawdzone info :OK:

  Ponoć dorzucił BCAA potreningowo z racji tego w jakim jest wieku i że musi dbać dodatkowo o regenerację.

 3. Miras zawsze na propsie, przynajmniej chłop nie ukrywa, że lubi sobie soczek zarzucić na regenerację. Jest czysty w dniu walki i tyle mu wystarcza :neildegrassewhoa:

 4. Mirek regularnie ćwiczy,  to i wyglada, a kanapowi czipsożercy tylko krytykować potrafią.  Na siłownie by poszli żelazem porzucać, to się dowiedzą jak sylwetkę zrobić.

 5. Białko i kreatynę, sprawdzone info :OK:

  Bialko? Kreatyna? Po co to komu? Ja tam widze ze Mirko to tylko kurczak i ryz.

 6. Idealna sylwetka . Ciekawe czy coś bierze

  Jako, że już nie jest sprawdzany przez USADĘ, to jedzie ze środkami na grubo!

  HMB od Slodkiewicza wjeżdża w końskich dawkach!

 7. Szykuje się niezły wpierdol na Nelsonie, poza tym polecam Mirka obstawiać, po 1.6 jest, a dla mnie spory faworyt

 8. Duze konisko tak trzymac!:OK: jebac USADA i zezwolic fighterom legalnie sie szprycowac:robbie:a tak na marginesie 5 figterow( Daley, Mirko Nelson,Kharitonov,Page) zostali poddani testom przed ta gala ale wiadomo pewnie wszystkie negatywne:goldi:

 9. Miras kwa stary ale jary…sentyment, dzieciństwo… Legendarne walki z Fedorem i z Nogueirą…   że o highkicku na Silvie nie wspominając.

 10. Miras kwa stary ale jary…sentyment, dzieciństwo… Legendarne walki z Fedorem i z Nogueirą…   że o highkicku na Silvie nie wspominając.

  Sam też raz przyjął na łeb ładnego highkicka

 11. Idealna sylwetka . Ciekawe czy coś bierze

  Wątpię, po prostu atmosfera wokół UFC jest tak nie zdrowa, ze do pelni formy fizycznej zawodnicy dochodzą po za organizacją

 12. Wątpię, po prostu atmosfera wokół UFC jest tak nie zdrowa, ze do pelni formy fizycznej zawodnicy dochodzą po za organizacją

  To wiadome od zawsze, że bardzo ważnym elementem treningu jest odpoczynek.  W tym UFC  nikt tego nie rozumie i ciągają tych zawodników po konferencjach, oko w oko, trening medialny, lansowanko w ciuchach riboka, podpisz plakat itp. 

   Gdy już te biedaki znajdą czas na odpoczynek, to ich te pedały z USADA budzą i sikać każą.

   Sam Cejudo ostatnio mówił, że nigdzie się tak nie wysypia jak w samolocie.  Sylwetka Rumble’a też to potwierdza.

 13. Wielebym dał aby Mirek zawalczył chociaż jedena walkę w ksw, walka wieczoru z Narkusem i Mirek odprawiający go hight kickiem w pierwszej rundzie a Tomasz leci bezwładnie na mate uderzający twarzą o nią :antonio:

  Za to byłbym w stanie nawet zapłacić te 40zl za ppv, nie no bez jaj i tak bym przystreamował :jarolaugh:

 14. Ponoć dorzucił BCAA potreningowo z racji tego w jakim jest wieku

  Tribusteron z Olimpa jak juz :rutekajak:

  Na pewno nie w Polsce xD

  Eeeeeeee …identyko

 15. Ponoć dorzucił BCAA potreningowo z racji tego w jakim jest wieku i że musi dbać dodatkowo o regenerację.

  Czytałem, że na noc jeszcze bierze Omega 3.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.