Już na gali Bellator 200 dojdzie do rewanżu Roya Nelsona z Mirko Cro Copem. Zapytany o drugą walkę z legendą sportów walki Amerykanin jasno dał znać, że chętnie jeszcze raz zmierzy się z Chorwatem zaznaczając, iż tym razem ten może być na specjalnych suplementach.

Myślę, że Cro Cop z wiekiem jest lepszy, ale to pewnie też sprawka specjalnych sumplementów, lepszych niż te zazwyczaj. Przez całą swoją karierę walczę z gośćmi, którzy są na czymś. Wiem, że wszyscy biorą. To walka z wiatrakami. Nie mogę temu zaradzić. Koniec końców muszę wyjść do pojedynku.

Cro Cop odpowiedział na zarzuty Nelsona na swoim prywatnym profilu na Facebooku.

Drogi Royu Nelsonie, nie musisz martwić się o to, że biorę specjalne suplementy. Jedyne dopalacze jakie stosuję to dwa ciężkie treningi dziennie, 5 dni w tygodniu. Będę testowany tak jak każdy zawodnik, podczas przygotowań oraz przy okazji walki. Możesz być spokojny. Wymyśl już jakąś wymówkę po tym jak zbiję Twoją grubą dupę. Masz jeszcze czas do 25 maja. Zrób mi przysługę, ogol się, wyglądaj wreszcie jak prawdziwy, profesjonalny zawodnik i pokaż szacunek swojemu rywalowi. Życzę szczęścia!

Walka odbędzie się na Bellator 200 w Londynie, 25 maja.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.