Wywiad przetłumaczył i zgodził udostępnić severe (BIG Thx za to). Wywiad jest już sprzed tygodnia ale może kogoś zainteresuje to że np. CroCop niedługo kupuje drugi oktagon do swojej piwniczki:)

Czy to jest Twój ostatni kontrakt, Mirko ?
CC: Nie wiem, czas pokaże.
Dana pozyskał zawodnika, który może zarobić dla niego sporo pieniędzy.
CC: Wydaję mi się, że mój styl walki jest bardzo lubiany przez fanów w USA.
Jak przebiegają przygotowania ?
CC: Aby zregenerować moje ciało w tym tygodniu będę trenował lżej. W ubiegłym trenowałem wraz z Remym, Gilbertem i ich trenerem Hippolyte. W następnym tygodniu znowu będę trenował na pełnym gazie.
Słyszeliśmy, że ta trójka powróci w następnym tygodniu aby trenować z Tobą w końcowym etapie przygotowań ?
CC: Dokładnie. I to nie wszystko, ponadto wynająłem Hyppolyte aby został moim trenerem. On będzie przybywał do Chorwacji a ja do Amsterdamu, taki mamy układ.


Czy planujesz wyruszyć do Holandii tuż przed walką z Kongo?

CC: Nie, nie jest to dla mnie konieczne, poza tym nie mają tam klatki.
Niestety uchwycenie różnicy pomiędzy klatką a ringiem kosztowało Cię jedną brutalną porażkę.
CC: Klatka i ring są jak ogień i lód. Kiedy klinczujesz z kimś przy siatce jest mu łatwiej się bronić, powód jest prosty; kiedy tylko masz styczność z siatką, nie pozostaje to obojętne dla twoich palców, to jest trudne do wytrzymania. To samo dzieje się z Twoją głowa i może być bardzo niebezpieczne. Co więcej; jako że oktagon nie posiada narożników ─ nie możesz tam zamknąć swojego przeciwnika.
Trenujesz teraz raz dziennie ?
CC: Tak, przed występem w Londynie będziemy trenować rano, raz dziennie.
Widzimy, że w swojej sali treningowej masz wszystko, począwszy od klatki kończąc na stole do ping ponga. Czy przytrafiła Ci się porażka w ping ponga Mirko?
CC: Tak, byłem tak rozgniewany, że prawie wyrwałem kaloryfer.

Co sądzisz o swojej nowej klatce ?
CC: Lubię ją, jest świetna, jest nieco krótsza niż oryginalna w którą wkrótce powinienem się zaopatrzyć.
Jakie jest Twoje zdanie na temat Dana Listera ?
CC: Ten facet jest chodzącą encyklopedią, wie wszystko.
CroCop zaczął opowiadać o swojej porażce z Gonzagą.
CC: Gabriel trafił mnie 5 razy łokciem w skroń a ja nie miałem na to jakiejkolwiek obrony. Kiedy podniosłem się z ziemi – byłem już skończony. Nie byłem w stanie obronić się przed kopnięciem. To jest sport w którym każdy pojedynczy cios może cię pogrążyć. Ludzie mi współczują choć ja tego szczerze nie chce, nienawidzę tego. Kiedy przegrasz mecz w piłkę, zapomina się o tym następnego dnia. Następnego dnia zdobędziesz punkty z karnego i jesteś królem na nowo. W Manchesterze miałem fatalny dzień. Wierz mi, że gdybym walczył raz jeszcze, dzisiaj, to była by to inna historia. Umieram w oczekiwaniu na rewanż.
Kongo ?
CC: Wydaje mi się, że trenuje z Jacksonem, ma 32 lata, nie pokonał nikogo naprawdę znaczącego, ale właśnie tacy zawodnicy mogą być najbardziej niebezpieczni. Szanuję go ale sądzę, że powinienem pobić go w 1 rundzie.
Couture czy Gonzaga ?
CC: Stawiam na Randego, zamęczy go na śmierć. W przeciwieństwie do Randyego, GG nie walczył wcześniej na dystansie 5 rund. Sądzę, że zwycięży Randy przez decyzje.
Twoja kolejna walka ?
CC: Do końca tego roku pod uwagę są brane 2 terminy; listopad i grudzień. Wybrałem grudniowy. Kiedy zwyciężę Kongo, najbardziej prawdopodobne jest, że stanę w Las Vegas naprzeciw Minotauro.

Czy zachwyciło Cię Vegas ?
CC: Nie specjalnie.

Fajnie że Mirek wkońcu zauważył różnice pomiędzy ringiem a jak to mówią w Chorwacji „oktogonem”. Lepiej późno niż wcale…

 

34 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 12. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.