Mirko wypowiedział się na swoim blogu I ….. w sumie nic ciekawego się nie dowiedzieliśmy.

Oto wiadomość na którą tak wszyscy czekali :

„Obiecałem że dziś podzielę się z wami informacjami i czuje się źle powodu że tego nie robie. Są powody dla których nie mogę nic powiedzieć. Jednakże obiecuje że wydam oświadczenie tak szybko jak to możliwe. Dziękuje za wasze wsparcie i mam nadzieje że odrobina cierpliwości o która was proszę to nie jest zbyt wiele”

Mirko nie powiedział zbyt wiele ale na szczęście mamy coś jeszcze. Serwis BloodyElbow podaje że ma wewnętrzne informacje z obozu CroCopa jakoby od miesiąca UFC starało się renegocjować lukratywny kontrakt Mirko który za samą walkę dostaje 350 tyś dolarów, plus duże bonusy za rzeczy związane z promocją UFC.

Redaktorzy spekulują że deadline jaki UFC ostatnio dało CroCopowi odnosi się właśnie do akceptacji nowej gorszej umowy. W przypadku gdyby Mirko nie podpisał nowej umowy UFC posadzi CroCopa na ławce do końca obowiązywania jego starego kontraktu.

update: Właśnie pojawił się na sieci news jakoby UFC miała zamiar zwolnić CroCopa z kontraktu a ten będzie kontynuował swoją karierę w Japonii, walcząc dla nowo powstałej organizacij FEG/DSE !!!! Wg. mnie jest to prawdopodobna sytuacja, wartość rynkowa CroCopa bardzo ucierpiała po dwóch przegranych walkach w UFC i zawodnik ten stał się po prostu nieopłacalny…Co lepsze jeśli pojedzie teraz do Japonii i wygra parę walk Dana zawsze będzie mógł powiedzieć „u nas CroCop dostał niezłe baty, co oznacza że UFC jest najsilniejsza na świecie ”

7 KOMENTARZE

  1. do dupy! niech CroCop najpierw powroci w oktagonie! czy on nie ma jakiejs dumy wojownika?

  2. Może Mirko chce znowu spróbować swoich sił w kickboxingu. Jest coraz mniej osób zdolnych zdetronizować Semmy’ego więc powrót CroCopa byłby na pewno mile widziany przez fanów. Kto wie.

  3. nie wiem co powiedziec lubie go ale na pewno nie jest najlepszym fighterem swiata

  4. Szkoda mi crocop’a ale jak sami widzicie przegrywa w octagonie, dlaczego….nie mam pojecia…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.