Poniżej materiał od UFC o legendarnym Mirko Filipovicu. „Cro Cop” opowiada o swojej formie przed pojedynkiem na gali UFC w Polsce.

12 KOMENTARZE

 1. Mentalnie wygląda na świetnie nastawionego.Forma myśl,że lepsza niż w ostatnich walkach dla ufc ,ale czy to wystarczy?

 2. Poddanie ,w to wątpię .Chociaż rnc jest prawdopodobne .Mirko jednak obronę w parterze ma dobrą .W walce z Oleinikiem uciekał z dosiadu podjął otwartą walkę na chwyty ,a Oleinik poddawał walczących defensywnie z lepszym prawdopodobnie parterem.To mistrzostwo świata w bjj Gonzagi zostało parę razy pokazane ,ale jednak swoich chwytów nie wykorzystuje dużo.Mirko lepsza kondycja ,szybkość(mimo że i tak już nie ta),technika.Według mnie Mirko z ostatnich walk w ufc gorszy od obecnego ,ale dla mnie ta walka to taki no-bet

 3. Szczerze życzę Mirco zwycięstwa ale w to nie wierzę. Od dwóch lat rusza się jak wóz z węglem, nie wiem czy jest w stanie zrobić dobrą formę?

 4. Chciałbym mu uwierzyć, że jego highkick jest tak samo silny i szybko co kiedyś. Ale niestety przychodzi mi to z trudem. Mimo to trzymam za niego kciuki

 5. lemmy

  Szczerze życzę Mirco zwycięstwa ale w to nie wierzę. Od dwóch lat rusza się jak wóz z węglem, nie wiem czy jest w stanie zrobić dobrą formę?

  Dokładnie, porusza się jakby był zrobiony z ołowiu. Nie widzę go w tym starciu.

 6. poco wogóle wpuszczać crocopa do klatki poco mu to kasy mu mało

 7. Mirko via head kick! Oby w końcu w UFC. No i byłby to udany rewanż, choć ciężko zrewanżować się za tamtego headkicka przy okazji niefortunnie powiązanego ze złamaniem nogi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.