Tłumaczenie by Jopter z dnevnik.hr

„Kiedy przerzuciłem się na mieszane sztuki walki Mirko był dla mnie numerem jeden. I to właśnie Mirka „winie” za rozwój MMA. Zmusił nas wszystkich, żebyś jeszcze bardziej ewoluowali jako zawodnicy.” – Powiedział urodzony w Nowym Orleanie Amerykanin, który w 2008 roku zamienił Kickboxing na MMA i od tego czasu dorobił się pięciu zwycięstw i jednej porażki.

„Powiem znowu, to samo co mówiłem wcześniej wszystkim: Cro Cop jest takim samym fighterem jak był wcześniej i dalej jest niesamowity. Dalej jest niebezpieczny jak był kiedyś, nie jest stary, słaby ani w żadnym przypadku gorszy. To pozostali zawodnicy poprawili się, dlatego miał gorsze wyniki w ostatnim czasie. A jak ktoś myśli, że Cro Cop to przeszłość, niech w sobotę wieczorem wyjdzie za mnie do oktagonu, ja nie będę mu przeszkadzać.”

Wyjawił dla ESPN Pat Barry. Na temat swojej kariery wypowiedział się również sam Mirko Filipovic:

„Będę walczył do kiedy będę mógł, do kiedy będę gotowy i do kiedy ludzie będą chcieli mnie oglądać. Mieszane Sztuki Walki cały czas się rozwijają i zawodnicy są o wiele bardziej kompletni niż wcześniej, oprócz tego, żeby odnieść zwycięstwo trzeba mieć również swój dzień. Nie szukam wymówek, ale wiem, że czasem są dni kiedy człowiek nie czuję się dobrze i nie czuję że chce walczyć.”

W środku cały wywiad z Patrickiem Barrym dla FO

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.