Hamilton Omielańczuk

Mirko „Cro Cop” Filipovic (MMA 31-11-2) potwierdził dziś informacje o tym, że jego przeciwnikiem na gali UFC w Korei Południowej będzie Anthony Hamilton (MMA 14-4).

35-letni Amerykanin ma rekord 2-2 w oktagonie. W ostatniej swojej walce na gali UFC w Krakowie, pokonał naszego rodaka Daniela Omielańczuka. Jego druga wygrana w UFC to pokonanie Ruana Pottsa. Przegrywał zaś z Toddem Duffee i Aleksejem Olejnikiem.

40-letni „Cro Cop” po ponad trzech latach nieobecności powrócił do UFC na gali w Krakowie. Filipović ostatni występ zakończył przez techniczny nokaut. „Cro Cop” wyraźnie przegrywał w początkowej fazie walki, jednak udanie powrócił z dalekiej podróży i zastopował Gabriela Gonzagę ciosami i łokciami w parterze w trzeciej rundzie.

Gala UFC w Korei Południowej odbędzie się 28 listopada tego roku i będzie to debiut organizacji w tym kraju.

27 KOMENTARZE

 1. Moim zdaniem rozczarowanie. Mirek powinien dostać albo kogoś bardziej medialnego, albo chociaż bardziej widowiskowego. A tu taki trochę no-name (jak na standardy UFC) z niezbyt porywającym stylem walki. Liczę, że Crocop go jakoś efektownie ustrzeli.

 2. O kurwa co za truchło mu rzucili. Danka się przestraszył, że ktoś konkretniejszy zrobi z Mirka placek, a przydałoby się żeby Chorwat pociągnął jeszcze ze dwa main eventy na zadupiach?

 3. Liczę, że Hamilton go zaklicznuje na śmierć. Nie lubię CroCopa, bo z tego co słyszałem za dużo gwiazdorzy.

 4. Liczę, że Hamilton go zaklicznuje na śmierć. Nie lubię CroCopa, bo z tego co słyszałem za dużo gwiazdorzy.

  A ja słyszałem, że zdarza ci się napisać coś mądrego.

 5. Jeden z większych tune-upów jakie widziałem. Jeszcze Hamilton uruchomi strategie człowieka kocyka i zepsuje imprezę UFC.

 6. Po rewelacjach od Franka moja sympatia do crocopa też oslabla.

  Co to są za  "rewelacje od Franka " ??

 7. Co to są za  "rewelacje od Franka " ??

  Chyba chodzi o to co mówił Franek w GRUPIE POCZATKUJACA O Crocopie

  Nie pamiętam za bardzo wiec nie chciałbym zmyślać teraz lepiej przesłuchaj albo niech ktoś ci napisze jak pamięta

 8. Co to są za  "rewelacje od Franka " ??

  W grupie poczatkujacej Franek opowiadał że wśród zawodników na gali w Krakowie wszyscy okazali się spoko kolesiami poza Mirko, który gwiazdorzyl, nie chciał robić nic dla fanów poza kontraktowymi zobowiązaniami .

 9. W grupie poczatkujacej Franek opowiadał że wśród zawodników na gali w Krakowie wszyscy okazali się spoko kolesiami poza Mirko, który gwiazdorzyl, nie chciał robić nic dla fanów poza kontraktowymi zobowiązaniami .

  Zresztą nawet oglądając wywiady przed walką odnosiłem wrażenie, że CroCop jakiś taki nabzdyczony siedzi, jakby za karę.

 10. W grupie poczatkujacej Franek opowiadał że wśród zawodników na gali w Krakowie wszyscy okazali się spoko kolesiami poza Mirko, który gwiazdorzyl, nie chciał robić nic dla fanów poza kontraktowymi zobowiązaniami .

  Nawet z tym mial problem…

 11. W grupie poczatkujacej Franek opowiadał że wśród zawodników na gali w Krakowie wszyscy okazali się spoko kolesiami poza Mirko, który gwiazdorzyl, nie chciał robić nic dla fanów poza kontraktowymi zobowiązaniami .

  I tak ten napis na koszulce zniszczył mój umysł raz na zawsze #mindfuck

 12. Bez sensu jakiegokolwiek jest ta walka. Przecież Hamilton to zawodnik typowy żeby przeleżeć, wymęczyć, a Mirko pokonał Gonzagę w ostatniej walce, skąd taki rywal dla niego? Nie rozumiem. Liczyłem na kogoś typu Struve/Browne

 13. Browne to jeszcze za wysoko dla ledwo powracającego do wielkiej gry Cro Copa, ale Struve może by się nadał, chociaż jego ostatnie zwycięstwo nie bylo jakies powalające

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.