Mike Perry po wygranej z Eddiem Alvarezem na BKFC 56 wskazał kolejnego, potencjalnego rywala. Platinum chciałby walki z kolejnym byłym mistrzem UFC, Anthonym Pettisem.

Mike Perry to były zawodnik UFC, który w ostatnim czasie odnosi ogromne sukcesy w ringu BKFC w walkach na gołe pięści. Platinum w miniony weekend wygrał z byłym mistrzem kategorii lekkiej UFC, Eddiem Alvarezem. W rozmowie z dziennikarzami po gali BKFC 56, posiadacz symbolicznego pasa King of Violence, zdradził, że teraz chciałby zmierzyć się z Anthonym Pettisem.

Jedno nazwisko, które przychodzi mi na myśl i wspominałem o nim przed walką z Alvarezem to Anthony Pettis. Myślę, że to byłaby niezwykła walka. On właśnie pokonał Roya Jonesa Jr. w boksie. Jest zaintrygowany walkami na gołe pięści. Dobrze bawiłem się z Eddiem, ale wszystko poszło tak jak mówiłem.

32-letni Perry (4-0 BKFC) jest wciąż niepokonany w ringu BKFC. Przed walką z Alvarezem, wygrał z innym byłym mistrzem UFC, Lukiem Rockholdem, przez TKO. W przeszłości występował on w oktagonie największej organizacji MMA na świecie, w którym mierzył się z m.in. Vicente Luque, Alexem Oliveirą czy Geoffem Nealem. 11 z 14 wygranych w karierze w MMA zdobywał przez KO/TKO. Od lutego 2022 roku, występuje tylko w walkach na gołe pięści. Jeśli chodzi o Pettisa, ten po dwóch przegranych z rzędu w klatce MMA zdecydował się na występ w ringu bokserskim – pokonał w kwietniu tego roku 54-letniego Roya Jonesa Jr.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,936 komentarzy 2,993 polubień

Mike Perry po wygranej z Eddiem Alvarezem na BKFC 56 wskazał kolejnego, potencjalnego rywala. Platinum chciałby walki z kolejnym byłym mistrzem UFC, Anthonym Pettisem. Mike Perry to były zawodnik UFC, który w ostatnim czasie odnosi ogromne sukcesy w ringu BKFC w walkach na gołe pięści. Platinum w miniony weekend wygrał z byłym mistrzem kategorii lekkiej UFC, Eddiem Alvarezem. W […]

Odpowiedz polub

click to expand...