Fot. Marcelo Alonso/Sherdog.com
Fot. Marcelo Alonso/Sherdog.com

Aż dwóch zawodników musiało wycofać się ze swoich pojedynków na kwietniowej gali UFC on FOX 11. Najpierw ze starcia z Estevanem Payanem (MMA 14-5 1NC) wycofał się Sean Soriano, a chwilę później bez rywala pozostał Jordan Mein (MMA 27-9), ponieważ do walki nie będzie mógł się stawić Santiago Ponzinibbio. Nieobecnych zastąpią odpowiednio Mike Thomas Brown (MMA 26-9) i Hernani Perpetuo (17-3 1NC).

Estevan Payan vs. Mike Thomas Brown

„El Terrible” prawdopodobnie będzie walczył nie tylko z Mikiem Brownem, ale także o zatrzymanie pracy. Reprezentant Arizona Combat Sports nie zanotował w UFC jeszcze żadnej wygranej. Przed przyjściem do największej organizacji na świecie Payan miał passę siedmiu zwycięstw, jednak jego umiejętności zweryfikowali Jeremy Stephens i Robbie Peralta. Ten pierwszy wypunktował Amerykanina, a drugi znokautował go na początku trzeciej rundy.

Mike Brown wraca również po porażce, ale jego posada nie jest zagrożona. Reprezentant ATT walczył w ostatnich dwóch latach jedynie dwukrotnie. W 2012 wypunktował Daniela Pinedę, natomiast w 2013 Steven Siler skończył go ciosami już w 50. sekundzie pojedynku. Brown jest byłym mistrzem WEC w wadze piórkowej i występuje w organizacjach Zuffy od 2008 roku.

Jordan Mein vs. Hernani Perpetuo

Jordan Mein przywita debiutującego Hernaniego Perpetuo w UFC. Młody Kanadyjczyk z imponująca liczbą stoczonych pojedynków w największej organizacji MMA na śwecie walczył dopiero dwukrotnie. W marcu 2013 roku znokautował Dana Millera pod koniec pierwszej rundy, a miesiąc później Matt Brown łokciami wybił mu z głowy kolejne zwycięstwo.

Hernani Perpetuo wejdzie do oktagonu UFC po ośmiu latach walki na lokalnych galach w Brazylii. W ostatnim roku Brazylijczyk walczył trzykrotnie i za każdym razem wychodził ze zmagań zwycięsko. Dwie wygrane przez decyzję – z Andrem Santosem i Tommym Depretem – przedzielił nokautem na Sergiu Souzie.

UFC on FOX 11 odbędzie się 19 kwietnia w Amway Center w Orlando. Pełna rozpiska gali dostępna jest pod tym adresem.

Źródło: MMAJunkie.com

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.