rebelfc3

Na karcie walk gali Rebel FC 3: The Promised Ones, która odbędzie się w Chinach, znalazło się miejsce dla kilku mniej lub bardziej znanych w Polsce zawodników. 27 czerwca w Quingdao zawalczą m.in. Paulo Thiago, Miguel Torres, Will Chope i Kleber Koike Erbst.

Paulo Thiago (MMA 15-8) jest weteranem UFC. W największej organizacji MMA świata bił się przez pięć lat i stoczył łącznie 13 pojedynków, z czego zwyciężył w zaledwie pięciu. W kolejnej walce, która będzie jego pierwszą po zwolnieniu z Ultimate Fighting Championship, skrzyżuje rękawice z Joem Rayem (MMA 11-4). Ray może pochwalić się występami w organizacji Strikeforce.

Kolejnym zawodnikiem, który pojawi się w Chinach będzie Miguel Torres (MMA 43-8) – najbardziej doświadczony fighter na gali Rebel FC 3. Ten 34-letni piórkowy powraca po porażce przez nokaut z Desmondem Greenem. Miguel ma na koncie liczne występy w organizacjach WEC, UFC i WSOF. Jego rywalem będzie Will Chope (MMA 24-7). „The Kill” aktualnie jest na fali pięciu zwycięstw z rzędu. Fanom MMA znany jest m.in. z emocjonującego widowiska jakie dał w boju z Maxem Hollowayem na jednej z zeszłorocznych gal z cyklu UFC Fight Night.

Na karcie walk gali Rebel FC 3 znalazło się też miejsce dla pogromcy Anzora Azhieva – Klebera Koike Erbsta (MMA 16-3-1), który od czasu zaskakującego zwycięstwa na gali KSW 30 nie stoczył jeszcze żadnego pojedynku. Jego następnym oponentem będzie niepokonany Australijczyk, Michael Tobin (MMA 9-0). „The Great White” w ostatniej walce na gali EMMA 7 poddał Johnny’ego Walkera.

Gala Rebel FC 3 odbędzie się  27 czerwca w Quingdao w Chinach. Walką wieczoru tej gali ma być pojedynek w limicie dywizji średniej między Wenbu Liu (MMA 8-5) a Adilem Boranbayevem (MMA 4-2)

2 KOMENTARZE

  1. Z tej 4 tylko Kleber mnie interesuje. Thiago i Torres nie prezentują obecnie wysokiej formy (delikatnie mówiąc), a największym sukcesem Willa Chope'a jest zbicie żony. (tutaj link: http://www.bloodyelbow.com/2014/3/2…force-incarcerated-domestic-violence-mma-news)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.