Mickey Gall mimo małego doświadczenia w MMA powoli już staje się młodą gwiazdą organizacji UFC. Zawodnik pokonał w swojej karierze m.in. byłego wrestlera, CM Punka oraz mocno promowanego przez federację, Sage’a Northcutta. Jak Amerykanin wyznał wczoraj na Instagramie, przed walką z Punkiem na treningu zawodnik fatalnie rozciął sobie łuk brwiowy.

Tak rozciąłem sobie łuk brwiowy na 3 tygodnie przed walką z CM Punkiem. Podczas treningu przypadkowo zderzyłem się głowami ze sparingpartnerem, 21 szwów. Lekarz powiedział, że nie będę mógł walczyć przez 6 miesięcy. Mówił też, iż jeśli ktoś mnie nawet dotknie w te miejsce, to rana znowu się otworzy. Trzymałem to więc w tajemnicy. Walczyłem w tym czasie 2 razy. Podczas drugiej walce cios Sage’a dotknął rany, kolejne 8 szwów. 2 supergwiazdy pokonane, dzięki czemu jedna sie narodziła. Było warto.

https://www.instagram.com/p/BTW7hS0Fr-x/

Na Instagramie Mickeya można znaleźć również kilka ciekawych, humorystycznych wpisów…

https://www.instagram.com/p/BR_QywTgpwY/?taken-by=mickeygall

https://www.instagram.com/p/BR6CGnWlOSE/?taken-by=mickeygall

https://www.instagram.com/p/BSeQBfTlriM/?taken-by=mickeygall

 

 

16 KOMENTARZE

 1. Mickey Gall mimo małego doświadczenia w MMA powoli już staje się młodą gwiazdą organizacji UFC. Zawodnik pokonał w swojej karierze m.in. byłego wrestlera, CM Punka oraz mocno promowanego przez federację, Sage'a Northcutta. Jak Amerykanin wyznał wczoraj na Instagramie, przed walką z Punkiem na treningu zawodnik fatalnie rozciął sobie łuk brwiowy.

  Tak rozciąłem sobie łuk brwiowy na 3 tygodnie przed walką z CM Punkiem. Podczas treningu przypadkowo zderzyłem się głowami ze sparingpartnerem, 21 szwów. Lekarz powiedział, że nie będę mógł walczyć przez 6 miesięcy. Mówił też, iż jeśli ktoś mnie nawet dotknie w te miejsce, to rana znowu się otworzy. Trzymałem to więc w tajemnicy. Walczyłem w tym czasie 2 razy. Podczas drugiej walce cios Sage'a dotknął rany, kolejne 8 szwów. 2 supergwiazdy pokonane, dzięki czemu jedna sie narodziła. Było warto.

  Na Instagramie Mickeya można znaleźć również kilka ciekawych, humorystycznych wpisów…

  O proszę! Tutaj już przetłumaczone.

  Doceniam!

  😆

 2. 2 supergwiazdy pokonane, dzięki czemu jedna sie narodziła. Było warto.

  Ale jest gość w czepku urodzony. Najpierw zawalczył z BARDZO znanym w USA i BARDZO słabym w MMA CM Punkiem, żeby chwilę później zawalczyć z gościem bardzo mocno przez UFC wypromowanym, również znanym (choć nie tak jak CM Punk) i również słabym w MMA Sejdżem. W ten sposób gość pokonał dwie bardzo znane osobistości UFC, jednocześnie słabe jak mało kto w tymże UFC, samemu stając się znanym i rozpoznawalnym. Niektórzy po 30 zawodowych walkach mogą tylko pomarzyć o takiej popularności. Taka ciekawostka.

 3. Takie rozcięcia to ja zaszywam z zamkniętymi oczami :lol:. Wrzuta z Mieshą spoko

  ziomek takie rozciecie tylko, ze na nodze, zszyl sobie sam zwykla nitka i igla. Oczywiscie nie na trzezwo. pozniej jak mu ta nitke wyjmowali na pogotowiu, to powiedzieli, ze bardzo dobrze zszyta rana. wiec to nie takie trudne;)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.