Pogromca CM Punka oraz Sage’a Northcutta wróci do oktagonu największej organizacji na świecie na UFC 217. Po 11 miesiącach przerwy od startów, Mickey Gall wystąpi na nowojorskiej gali, gdzie zmierzy się z Randym Brownem.

Gall (4-0 MMA) wszystkie swoje wygrane zdobywał przez duszenie zza pleców. Młody zawodnik wypromował się wyzywając na walkę byłą gwiazdę WWE, CM Punka, którego zdemolował na UFC 203. Następnie pokonał on innego utalentowanego przedstawiciela młodego pokolenia, Sage’a Northcutta.

Brown (9-2 MMA) w ostatnim pojedynku przegrał z Belalem Muhammadem na UFC 208. Bilans Jamajczyka w UFC wynosi 3-2. Tylko jedną wygraną w swojej karierze Rude Boy zdobywał przez decyzję sędziowską.

UFC 217 odbędzie się listopada w legendarnym Madison Square Garden. Organizacja ogłosiła dzisiaj także występ na tej gali naszej rodaczki, Joanny Jędrzejczyk.

 

10 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy sprawdzi sie co Rogan mowi nieraz o mlodych zawodnikach i ich zdolnosci do szybkiego uczenia. Przydalby sie jakis mlody prospekt :frankapprove:

  2. Byl taki jeden w tufie mlodycody co konczyl wszystkie walki przez gilotynke, az mu pewnego dnia nasterodowany mendes wykurwil cepa na watrobe i ponoc do dziś gosc czeka na przeszczep, a ufc od dawna nie placi jego rachunkow więc siedzi na nfz:(

  3. Mnie jakos niesamowicie drazni ten typ:jimcarrey:

    mnie również, ta morda i zachowanie jest wyjątkowo wkurwiające

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.