Michelle Waterson w rozmowie z dziennikarzami podczas treningu medialnego, odniosła się do informacji na temat problemów Joanny Jędrzejczyk ze zrobieniem wymaganego limitu wagi słomkowej przed sobotnią galą UFC w Tampa na Florydzie.

Pierwsze informacje dotarły do mojego obozu około tygodnia temu ale

11 KOMENTARZE

  1. :beczka: chujowa akcja ze strony Asi. Myślałem nad tym chwile i skoro nie jest wstanie ścinać to niech idzie bic się w kategorii wyżej albo nie zrezygnuje z walk, takie akcje to dno. Szkoda całej kariery mma żeby rozmienić ja na takie drobne :matt:

  2. Niech jeszcze zamiast w końcu sprawdzania wagi w dniu walki zrobią pas najlepszego ścinacza wagi to takie watersony będą mogły zacząć wliczać takie małe zwycięstwa do rekordu.

  3. :beczka: chujowa akcja ze strony Asi. Myślałem nad tym chwile i skoro nie jest wstanie ścinać to niech idzie bic się w kategorii wyżej albo nie zrezygnuje z walk, takie akcje to dno. Szkoda całej kariery mma żeby rozmienić ja na takie drobne :matt:

    Tylko że to jest jej kariera a nie twoja heh

  4. Mam nadzieję że Aśka wygra ta walkę pytanie czy te ścinanie wagi nie osłabi ją na tyle ze będzie problem plus prawie rok bez walki

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.