Włodarek Michał

Oli Thompson (MMA 14-8) powraca do KSW. Jego przeciwnikiem na londyńskiej gali będzie Michał Włodarek (MMA 7-0).

Anglik trzykrotnie już występował w KSW. Walczył z Karolem Bedorfem, Kamilem Walusiem oraz Mariuszem Pudzianowskim. Jednak tylko z Walusiem odniósł zwycięstwo. W ostatnim boju szybko rozprawił się z Kamilem Bazelakiem, a wcześniej wygrał przez decyzję z Japończykiem Ikuhisą Minowa.

Michał nie zaznał jeszcze porażki w zawodowym MMA. W organizacji KSW ma dwa zwycięstwa z rzędu – w pierwszej walce znokautował Michała Andryszaka, a w drugiej wygrał na kartach punktowych z Szymonem Bajorem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

7 KOMENTARZE

  1. Sportowo fajne zestawienie. Tylko jakoś razi mnie w oczy że jeden jest po zwycięstwie w ksw a drugi po porażce. Więc pewnie jeśli Oli przegra to ksw mu podziękuje.

  2. Ale, ze komar musi sie bic z gościem, ktory jedyna wygrana w organizacji ma nad bazylem@GAARA Chyba pomyliłeś Bazyla z Walusiem 😀

  3. Nic pewnego w tej walce. Komar ostatnio nie podołał oczekiwaniom w walce z Bajorem, myślę że Oli go ogra.

  4. Super zestawienie,i wcale nie musi być tak prosto dla komara.War Michal byle kondycja byla i będzie dobrze

  5. Wyczuwam szybką wygraną Michała.Później Graham i walka o pas ;)Ogólnie Włodarek ma predyspozycje do tej kategorii.Oby mu poszło.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.