Dawno niewidziany w klatce Michał Pietrzak wraca do MMA. Zawodnik trenujący na co dzień w Poznaniu zmierzy się z Szymonem Duszą w walce wieczoru gali Soul FC w Opolu. Wydarzenie odbędzie się 3 marca, a o zestawieniu poinformowano na profilu na Facebooku organizacji.

Pietrzak (MMA 5-2) swoją ostatnią walkę stoczył w 2016 roku, na gali Night of Champions. Przez poddanie w pierwszej rundzie pokonał w niej Nikitę Mulyarchuka. Obecnie ma bilans trzech zwycięstw z rzędu. Od kwietnia 2016, kiedy ostatni raz można go było oglądać w ringu, toczył boje jedynie w zawodach zapaśniczych. Przymierzany był do walki w 2017 roku, na gostyńskiej gali GSW. Organizatorzy nie znaleźli jednak dla niego odpowiedniego rywala. Od niedawna Michał związany jest z nowym managerem, Arturem Gwoździem.

Dusza (MMA 5-3) ostatni raz zaprezentował swoje umiejętności na gali PLMMA 48 w 2015 roku, gdzie przegrał z Mickaelem Leboutem przez jednogłośną decyzję sędziów i przed przerwą miał passę dwóch porażek z rzędu. Tylko o jednym z jego zawodowych zwycięstw decydowali sędziowie. Jego długa przerwa od startów związana była z licznymi kontuzjami.