Dawno niewidziany w klatce Michał Pietrzak wraca do MMA. Zawodnik trenujący na co dzień w Poznaniu zmierzy się z Szymonem Duszą w walce wieczoru gali Soul FC w Opolu. Wydarzenie odbędzie się 3 marca, a o zestawieniu poinformowano na profilu na Facebooku organizacji.

Do Opola nadciąga burza z piorunami📢📢📢 Będą grzmoty💥💥💥Szymon Dusza VS Michał Pietrzak walką wieczoru na gali SOUL…

Publiée par SOUL Fighting Championships sur Jeudi 22 février 2018

Pietrzak (MMA 5-2) swoją ostatnią walkę stoczył w 2016 roku, na gali Night of Champions. Przez poddanie w pierwszej rundzie pokonał w niej Nikitę Mulyarchuka. Obecnie ma bilans trzech zwycięstw z rzędu. Od kwietnia 2016, kiedy ostatni raz można go było oglądać w ringu, toczył boje jedynie w zawodach zapaśniczych. Przymierzany był do walki w 2017 roku, na gostyńskiej gali GSW. Organizatorzy nie znaleźli jednak dla niego odpowiedniego rywala. Od niedawna Michał związany jest z nowym managerem, Arturem Gwoździem.

Dusza (MMA 5-3) ostatni raz zaprezentował swoje umiejętności na gali PLMMA 48 w 2015 roku, gdzie przegrał z Mickaelem Leboutem przez jednogłośną decyzję sędziów i przed przerwą miał passę dwóch porażek z rzędu. Tylko o jednym z jego zawodowych zwycięstw decydowali sędziowie. Jego długa przerwa od startów związana była z licznymi kontuzjami.

11 KOMENTARZE

 1. Michał jeden z większych talentów na naszym podwórku. Gdyby tylko mógł poświecić się w pełni mma byłby już w czołówce swojej kategorii.

 2. Michał jeden z większych talentów na naszym podwórku. Gdyby tylko mógł poświecić się w pełni mma byłby już w czołówce swojej kategorii.

  Z tego co pamiętam to z Michałem był podobny problem, jak ze Skibą. Brakowało rywali, którzy chcieliby się z nim mierzyć, bo każdy zna go jako zawodnika i wie, że nie zawsze rekord jest współmierny do tego, jakie doświadczenie wchodzi do klatki. Kiedy już jakiś rywal się znalazł, ciężko było go zakontraktować ze względu na ograniczone finanse organizacji. Może teraz pod skrzydłami Artnoxa coś się zmieni, bo pamiętam że swego czasu zapowiadał się dość dobrze…

 3. Fajna walka i blisko do Opola, można by jechać.

  @bart123  ?

  3 marca jak wszystko będzie dobrze to będę jakieś 1800km od domu, więc do Opola gdzieś podobnie:lol: Ale dzięki za oznaczenie:OK:

 4. Z tego co pamiętam to z Michałem był podobny problem, jak ze Skibą. Brakowało rywali, którzy chcieliby się z nim mierzyć, bo każdy zna go jako zawodnika i wie, że nie zawsze rekord jest współmierny do tego, jakie doświadczenie wchodzi do klatki. Kiedy już jakiś rywal się znalazł, ciężko było go zakontraktować ze względu na ograniczone finanse organizacji. Może teraz pod skrzydłami Artnoxa coś się zmieni, bo pamiętam że swego czasu zapowiadał się dość dobrze…

  Oby tak było, bo treningi przeplatane z pracą na budowie to ciężka sprawa a z takimi zapasami, parterem i jebnięciem w łapie Michał naprawdę może zajść wysoko.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.