pietrzak

Po ponad rocznej przerwie do startów w MMA wraca Michał Pietrzak (MMA 2-2). Zawodnik Ankosu Zapasy Poznań stanie w ringu podczas gali Tarnowo Podgórne Fight Cup, 10 października. Będzie to pierwsza z nowego cyklu gal organizowanych przez Grzegorza Samolewskiego, który do tej pory zorganizował między innymi Night of Champions, XFS czy Wieczory Sportów Walki.

Poniżej informacja prasowa:
Odsłaniamy pierwsze nazwisko zawodnika, który zawalczy podczas Extra Gali Sportów Walki „Tarnowo Podgórne Fight Cup”, która odbędzie się 10 października na Hali OSiR w Tarnowie Podgórnym pod Poznaniem. Miło nam poinformować, iż w zawodowej walce MMA w kategorii wagowej 84 kg swoje umiejętnosci zaprezentuje Michał Pietrzak (Ankos Zapasy Poznań). Przypominamy, iż podopieczny trenera Andrzeja Kościelskiego już raz udanie zaprezentował się na naszej Gali wygrywając przed czasem z Marcinem Kostrubcem z Piły. Czy i tym razem wygra?

Odpowiedź już 10 października. Musisz to zobaczyć. Zapraszamy na Galę. Wielkie sportowe emocje gwarantowane!

Wszystkie informacje na: https://www.facebook.com/ExtraGale

 

5 KOMENTARZE

  1. Co jest z Wami Cohones? O McGregorze pisujecie w każdym temacie, a o polskich prospektach i nadziejach na przyszłość to ani słowa. Ba, nawet czytać nie chcecie. 30 odsłon? Toż to brak szacunku dla pracy @Krzysztof Skrzypek. Fe, nieładnie.

  2. Bo bohater Polskiego Ultimate Fighter nie ma rudej brody i nie zachowuje się jak pajac/palant to już nie porywa naszej młodzieży. Nikogo  nie interesuje łysy fizol zapaśnik … mile widziany jest pajac na spręzynie

  3. Po programie nie sądziłem, że on i Skiba będą tak szybko mieli takie niepozytywne rekordy. No, ale nie pier*lą się w tańcu i nie nabijają rekordów tylko walczą z takimi, którzy mają szanse sprawić niespodziankę i jak dotąd pare razy sprawili. Zobaczymy jak to będzie w przyszłości. Powodzenia dla Michała.

  4. Po programie nie sądziłem, że on i Skiba będą tak szybko mieli takie niepozytywne rekordy. No, ale nie pier*lą się w tańcu i nie nabijają rekordów tylko walczą z takimi, którzy mają szanse sprawić niespodziankę i jak dotąd pare razy sprawili. Zobaczymy jak to będzie w przyszłości. Powodzenia dla Michała.

    Przy tak małej ilości walk to jeszcze o niczym nie świadczy. Mamed po czterech walkach miał taki sam rekord jak Michał. 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.