Michał Pasternak, który od 2014 roku jest związany z singapurską organizacją ONE Championship, swoje trzy ostatnie walki stoczył w Azji. W kolejnym starciu zawalczy jednak w Polsce, podczas gali PLMMA 73, która odbędzie się 20 maja w Ciechanowie. Jego przeciwnikiem natomiast ma być Sylwester Borys.

W rozmowie z serwisem Echodnia.eu, Pasternak powiedział, że liczy, iż podczas zbliżającego się pojedynku przerwie passę dwóch ostatnich porażek.

Jestem dobrze przygotowany, mam nadzieję, że do statystyk dopiszę sobie kolejną wygraną. Przeciwnika szanuję, to mocny rywal, ale mam nadzieję, że będę górą w tym pojedynku. Cieszę się z tego, że stoczę wreszcie walkę i przypomnę się polskim kibicom.

Zawodni dodał również, że po tym jak nie doszła do skutku jego kolejna walka dla ONE, otrzymał od organizacji zgodę na pojedynek w Polsce.

Przygotowywałem się do kolejnego pojedynku w Azji, ale nie doszedł on do skutku. Dlatego za zgodą azjatyckiej federacji przyleciałem do Polski.

Pasternak powiedział również, że po walce w kraju, planuje wrócić do Azji i tam przygotowywać się do kolejnego pojedynku.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.