Michał Oleksiejczuk zawalczy podczas gali UFC 260 z Modestasem Bukauskasem. Zapraszamy na wywiad którego zawodnik udzielił na kilka dni przed walką, odpowiadając między innymi na pytania odnośnie odważnych wypowiedzi swojego rywala na temat jego wyższości nad Polakiem.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2,915 komentarzy 5,920 polubień

Trudny rywal, ale wierzę, że Michał poczynił postępy przez tę przerwę od walk i pokaże się z dobrej strony.

EFC Africa

Chyba pomylił mi się z jakimś innym gościem z litewskim nazwiskiem. Rzeczywiście nie taki ciężki. Gość ma 1-1 w UFC i porażkę po ciosach w 2 minuty z Crutem ostatnio.

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Open

23,339 komentarzy 97,460 polubień

No fajnie, a Michał ma porażkę przez poddanie z Crute w 3 minucie i ostatnią walkę wygraną 2 lata temu z typem co ma w UFC 0-4... :einsteinsmoke:

Evo

Bellator

Może zakładzik charytatywny Panie Andrzeju? Bo mocno widzę nie wierzysz w Michała, a ja patriotycznie zaufam ;)

6,596 komentarzy 3,734 polubień

Spokojna głowa, Michał owszem jest po dłuższej przerwie, ale przed nią ogarniał już całkiem solidnych zawodników, a na pewno przez ten czas nie siedział na dupie tylko robił postępy. Także z tym plackiem pokroju czimajewa którego mu teraz dali powinien się szybko rozprawić.

Miskatonic

Vale Tudo
Open

ogarniał już całkiem solidnych zawodników

Roundtree (który przegrał z Prachnio)? Villante? Bumbumukimov (którego nazwiska nawet nie pamiętam i nie chce mi się go sprawdzać bo ma 0-4 w UFC)?

nie siedział na dupie tylko robił postęp

w przeciwieństwie do reszty zawodników, którzy na codzień żreją pizzę i czipsy, a jak zobaczą hotel z 3 telewizorami to odpala im palma i czują się jak wygrańcy życia...