Michał Oleksiejczuk wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie jeszcze w tym roku. “Lord” zdradził szczegóły dotyczące jego następnego pojedynku dla UFC w rozmowie z Filipem Lewandowskim.
Polak wrócił na zwycięskie tory, kiedy to na UFC 260 przez niejednogłośną decyzję sędziowską zwyciężył z byłym mistrzem kategorii półciężkiej Cage Warriors, Modestasem Bukauskasem. Była to pierwsza wygrana „Lorda” od kwietnia 2019 roku, kiedy to zwyciężył przez nokaut z Gadzhimuradem Antigulovem. Teraz Oleksiejczuk twierdzi, że wróci do oktagonu jeszcze w tym roku, a jego rywalem będzie niepokonany zawodnik z kraju, z którego miał już rywali.
Mogę już co nieco zdradzić, będę walczył pod koniec roku i będzie to bardzo mocny zawodnik. Już kontrakt jest więc się bardzo mocno szykuję. Cały czas jestem w treningu i jestem głodny zwycięstw.
Redaktor Filip Lewandowski dopytywał o rywala Oleksiejczuka, a ten zdradził kilka szczegółów na temat kolejnego przeciwnika.
Powiem tak, już z człowiekiem z tego kraju walczyłem. Myślę, że znane nazwisko dla takich fanów MMA, którzy się interesują UFC. Na pewno dla nich znany, jest zawodnikiem niepokonanym – tyle mogę zdradzić.
Internauci rozpoczęli dywagacje na temat nazwiska kolejnego przeciwnika Michała. Według nich, możliwą opcją jest niepokonany Rosjanin, Shamil Gamzatov (14-0 MMA). Zawodnik nie walczył od 2019 roku. Kilka razy miał planowane starcia w oktagonie UFC, lecz za każdym razem nie dochodziły one do skutku.
Oleksiejczuk (15-4, 1 NC MMA) udanie wrócił na zwycięskie tory po przegranej z rąk Jimmy’ego Crute’a, do której doszło w lutym 2020 roku. Po tym pojedynku „Lord” ogłosił przerwę od występów w organizacji UFC, aby skupić się na treningach i szlifowaniu płaszczyzn, w których zauważył braki. Przed starciem z Crute, Polak przegrał z Ovincem St. Preux przez duszenie. Wygraną z Bukauskasem poprawił on swój bilans walk w UFC do 3-2, 1 NC.
Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:
8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
WSOF Featherweight
UFC Featherweight
ONE FC Middleweight
PRIDE FC Middleweight
Vale Tudo Open
Brutaal Light Heavyweight
UFC Welterweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/55291/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>