Michał Oleksiejczuk wróci do oktagonu największej organizacji MMA na świecie jeszcze w tym roku. „Lord” zdradził szczegóły dotyczące jego następnego pojedynku dla UFC w rozmowie z Filipem Lewandowskim.

Polak wrócił na zwycięskie tory, kiedy to na UFC 260 przez niejednogłośną decyzję sędziowską zwyciężył z byłym mistrzem kategorii półciężkiej Cage Warriors, Modestasem Bukauskasem. Była to pierwsza wygrana „Lorda” od kwietnia 2019 roku, kiedy to zwyciężył przez nokaut z Gadzhimuradem Antigulovem. Teraz Oleksiejczuk twierdzi, że wróci do oktagonu jeszcze w tym roku, a jego rywalem będzie niepokonany zawodnik z kraju, z którego miał już rywali.

Mogę już co nieco zdradzić, będę walczył pod koniec roku i będzie to bardzo mocny zawodnik. Już kontrakt jest więc się bardzo mocno szykuję. Cały czas jestem w treningu i jestem głodny zwycięstw.

Redaktor Filip Lewandowski dopytywał o rywala Oleksiejczuka, a ten zdradził kilka szczegółów na temat kolejnego przeciwnika.

Powiem tak, już z człowiekiem z tego kraju walczyłem. Myślę, że znane nazwisko dla takich fanów MMA, którzy się interesują UFC. Na pewno dla nich znany, jest zawodnikiem niepokonanym – tyle mogę zdradzić.

Internauci rozpoczęli dywagacje na temat nazwiska kolejnego przeciwnika Michała. Według nich, możliwą opcją jest niepokonany Rosjanin, Shamil Gamzatov (14-0 MMA). Zawodnik nie walczył od 2019 roku. Kilka razy miał planowane starcia w oktagonie UFC, lecz za każdym razem nie dochodziły one do skutku.

Oleksiejczuk (15-4, 1 NC MMA) udanie wrócił na zwycięskie tory po przegranej z rąk Jimmy’ego Crute’a, do której doszło w lutym 2020 roku. Po tym pojedynku „Lord” ogłosił przerwę od występów w organizacji UFC, aby skupić się na treningach i szlifowaniu płaszczyzn, w których zauważył braki. Przed starciem z Crute, Polak przegrał z Ovincem St. Preux przez duszenie. Wygraną z Bukauskasem poprawił on swój bilans walk w UFC do 3-2, 1 NC.

Cały wywiad możecie zobaczyć poniżej:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jeffrey_
jeffrey_

WSOF
Bantamweight

3,148 komentarzy 4,270 polubień

Odpowiedz 2 polubień

click to expand...
Avatar of mateusz19191010
mateusz19191010

UFC
Bantamweight

8,274 komentarzy 7,374 polubień

Ciekawe za ile walk Czarek wbija do UFC.

Szanuję Lordzika, bo jako jeden z nielicznych pozdrowił słynne w świecie mma - Cohones.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of klossowski
klossowski

ONE FC
Middleweight

2,470 komentarzy 4,307 polubień

Teraz Oleksiejczuk twierdzi, że wróci do oktagonu jeszcze w tym roku, a jego rywalem będzie niepokonany zawodnik z kraju, z którego miał już rywali.

Bones?

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Raven
Raven

Bellator
Light Heavyweight

4,642 komentarzy 16,572 polubień

Ponoć kolejna podpowiedź, to że to kolejny rywal z Dagestanu dla Lorda. Tak więc jeżeli to nie jakaś nowelina w UFC, to bankowo Gamzatov.

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

UFC
Middleweight

12,042 komentarzy 28,395 polubień

Idziesz po swoje 0 pęknie w rekordzie :bleed:

Odpowiedz polub

Avatar of Benny
Benny

Brutaal
Light Heavyweight

599 komentarzy 1,047 polubień

mam nadzieje że w treningach są czynione kroki w sprawie ulepszenia parteru i zrobienia z Oleksiejczuka zawodnika niebezpiecznego w każdej płaszczyźnie a nie tylko świetnego stójkowicza z upośledzonym parterem

Odpowiedz polub

Avatar of Deleted
Deleted

UFC
Welterweight

9,433 komentarzy 6,834 polubień

Za to ze Michał z bratem atakują freakow nie będę im kibicował.
Jak Czarek chce więcej zarabiać to niech dymi do swoich rywali a nie tylko do kwiecinskiego

Odpowiedz 1 Like

G
Guest

Jak Czarek chce więcej zarabiać to niech dymi do swoich rywali a nie tylko do kwiecinskiego

Dokładnie
Niech się lepiej skupi na swojej karierze a nie na Kwiecińskim i innych freakach
Może kiedyś im wybaczę

Odpowiedz 1 Like