Foto: Paweł Najmowicz

Długo nieobecny na scenie MMA Michał Michalski wraca do walk i już 14 października zawalczy w kategorii 77 kg. Jego starcie z Nassourdinem Imavovem będzie jedną z walk, którą kibice zobaczą na FEN 19 we Wrocławiu.

Michalski (MMA 5-2) swoją ostatnią walkę stoczył na gali FEN 12, gdzie w starciu mistrzowskim został znokautowany w czwartej rundzie przez Davy’ego Gallona. Kolejną walkę na odbudowanie miał zaplanowaną na styczeń tego roku, ale wykluczyła go z niej kontuzja.

3 KOMENTARZE

  1. Brachol goscia ktory rozniosl w pyl naszych czolowych piorkowych. Oby nie rozjebal najlepszej polsredniej w kosmosie:lol:

  2. Brachol goscia ktory rozniosl w pyl naszych czolowych piorkowych. Oby nie rozjebal najlepszej polsredniej w kosmosie:lol:

    To samo pomyslalem, doszlismy do etapu w ktorym przyjazd zawodnika z Francji zaczyna wzbudzac spory niepokoj, zwlaszcza w kontekscie FEN. Ciekawe zestawienie. Smaczku dodaje fakt, ze Paul Lawrence ktoremu ostatnio Imanov zafundowal KO w pierwszej rundzie wystapi na … KSW w Dublinie.

  3. To samo pomyslalem, doszlismy do etapu w ktorym przyjazd zawodnika z Francji zaczyna wzbudzac spory niepokoj, zwlaszcza w kontekscie FEN. Ciekawe zestawienie. Smaczku dodaje fakt, ze Paul Lawrence ktoremu ostatnio Imanov zafundowal KO w pierwszej rundzie wystapi na … KSW w Dublinie.

    Znamy swoje miejsce w szeregu, ale sportowo to wiadomo,

    FEN > KSW

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.